Burgan Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Burgan Bank kredi kartları ile birlikte en yeni özellikli kredi kartlarının sahibi olabilirsiniz. Bu kart sayesinde gerekli olan bütün indirimleri kullanabilir ve en uygun ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu kart Bonus Card’ın tüm özelliklerini taşımaktadır. Ayrıca daha fazla bonus kazandırmaktadır. Bonus Card ile alışveriş yaptıkça Bonus Plus’a terfi edebilir ve  daha fazla bedava alışverişin keyfini çıkarma şansı yakalayabilirsiniz.

Burgan Bank ile birlikte bonus özellikli kredi kartlarından yararlanabilirsiniz. Son dönemlerde Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi olan Burgan Bank, bonus özellikli kredi kartları sayesinde önemli işlemler yapmanızı sağlamaktadır.

Burgan Bank Bonus özellikli kredi kartlarınızdan yıllık kart ücreti alınmaz. Bunun yanında anlaşmalı noktalardan kredi kartı alışverişlerinizi yaparak en hızlı bonus avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Burgan Bank Bonus özellikli kredi kartları sayesinde bütün ödemelerinize ve hesap kesim tarihi ödemeleri de dahil olmak üzere aylık ödemelerde uygun faiz oranlarını kullanabilirsiniz. Burgan Bank bonus özellikleri genel olarak bütün alanlarda geçerlidir. Bu kart sayesinde uçak bileti alabilir veya diğer işlemlerden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin birçok noktası dahil olmak üzere Burgan Bank Bonus kart özelliklerini kredi kartı işlemleri sayesinde yapabilirsiniz. Kredi kartı özelliklerinin bonus olanları içerisinde her zaman bir avantaj söz konusudur. Bu kartta da bonus puanlarınız biriktirdikten sonra ister puan isterseniz de nakit olarak kullanabilirsiniz. Burgan Bank bonus bu sayede herkese özel hizmetler ve koşullar sağlamaktadır

Bunun yanı sıra bonus asıl kartınızın üst ürüne terfi etmesi halinde ek kartlar otomatik olarak terfi etmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir