Denizbank 3280 Online Sms Kredi Başvurusu

Denizbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız başvurunuzu çeşitli yollardan yapabilirsiniz. Eğer kredi başvurusu yapmak bankanın şubelerine uğrayamıyorsanız Denizbank 3280 online sms kredi başvurusu yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Denizbank online kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada Denizbank’ın sizlere sunduğu bütün kredi ürünlerine online başvuru yapabilirsiniz. Buradan yapacağınız başvuruların sonucu sizlere kısa bir zaman içerisinde bildirilecektir.

Denizbank 3280 sms kredi başvurusu hizmetinden de yararlanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken KREDİM yazıp bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızı yazıp 3280’e göndermek. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra 5 dakika içerisinde kredi başvuru sonucunuz sizlere bildiriliyor. Bu yöntemle maksimum 30.000TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca 36 ay vade talep edebilirsiniz. Siz başvuru yaptıktan sonra banka sizlere maksimum ne kadar kredi kullanabileceğinizi belirtecektir.

Denizbank 3280 online sms kredi başvurusu yaptığınızda her iki yöntemde de sizlere verilen onay ön onaydır. Ön onay aldıktan sonra bankanın herhangi bir şubesine giderek kredi kullanmak için gerekli olan evrakları bankaya beyan etmelisiniz.

Denizbank 3280 Online Sms Kredi Başvurusu” üzerine yorum

  1. Kredi kartımın son 6 rakamı ile 3280’e
    yaptığım kredi başvurusunu kredi kartın ile çekebilirmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir