Denizbank Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Denizbank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi ile uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bu kredi ürününde en fazla 36.000TL krediden faydalanabilirsiniz. Denizbank maaş müşterilerine ihtiyaç kredisi tam 60 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Bu krediye başvurduğunuzda 12 ay vadeye %1,29 faiz uygulanmaktadır. Eğer vade seçeneğini 24 ay olarak  kullanırsanız bu sefer faiz oranı %1,39 olarak belirlenmektedir. 24 ay ve 60 ay arası vade seçenekleri ise %1,49 faiz oranı ile kullanılmaktadır.

Denizbank ihtiyaç kredisi maaş müşterileri yararlanmak istediğinde ayrıca dosya masrafını da düşük miktarda ödemektedir. Kullanacağınız ihtiyaç kredisi için sadece 125TL dosya masrafı ödemek durumundasınız. Denizbank maaş müşterisi iseniz ve bu krediden faydalanmak istiyorsanız en yakın Denizbank şubesine gidebilirsiniz.

Denizbank Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi” üzerine yorum

  1. 1300maas aliyorum kredi cekmek istesim 35 milyar.ve maas musterisiyim ama en fazla 13bin cekebilicegimi soylediler.fakat simdi bakiyorum36bine kadar verildigi yazıyo. Anlamadim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir