Denizbank TSK Mensupları Kredisi

Denizbank kredi kampanyalarında TSK mensuplarını unutmuyor. TSK mensubu iseniz veya emekli iseniz Denizbank’ın kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Denizbank TSK mensupları kredisi ürününden yararlanmak istiyorsanız bankanın herhangi bir şubesine başvurmanız yeterlidir.

Denizbank TSK mensuplarına kredi özellikleri
Denizbank TSK mensupları ve emeklilerine sunduğu bu kredi kampanyasında kredi vadesini 36 aya kadar çıkarıyor. Maksimum 36 ya vade ile krediden yararlanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz kredi üst limiti ise maaşınıza göre belirlenmektedir. Denizbank maaşınızın tam 17 katına kadar sizlere kredi imkanı sunabiliyor. TSK mensuplarına özel olan bu kredi kampanyasında 12 ay vade ile kullanmak istediğiniz kredi ürünlerinde faiz oranı %1.29 olarak belirlenmektedir. Dosya masrafı ise 50TL olarak belirlenmektedir. 24 ay vade ile kullanmak istediğiniz kredilerde ise faiz oranı %1.34 olarak belirlenmektedir. Yine dosya masrafı alınıyor ve tutar değişmiyor. 24 ay vade ile kredi kullanmak isteyenler de 50TL dosya masrafı ödüyor. Kredinin üst vade seçeneği olan 36 ay vade ile kullanmak istediğiniz kredilerde ise faiz oranı %1.39 olarak belirlenmektedir. Dosya masrafı yine 50TL

Denizbank TSK mensuplarına kredi başvurusu ve gerekli evraklar
TSK mensubu veya emeklisi iseniz bankanın sizlere özel sunduğu imkanlardan yararlanmak için bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz gerekmektedir. Kredi başvuruş yaparken de bankaya bazı evrakları beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar gelir belgeniz, nüfus cüzdanınız ve kamu kimlik kartınızdır. İlk başvuru için bu evraklar yeterli olmaktadır. İlk başvuruda banka sizlerden herhangi bir şekilde kefil istememektedir. Ancak yapılan incelemeler sonucunda banka kefile ihtiyaç duyabilir. Bu durumda kredi puanı yüksek bir kefil bularak kredinizi kullanabilirsiniz. Krediden maaşı 1000TL ve üzeri kişiler yararlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir