EN UYGUN BAYRAM KREDİSİ VEREN BANKALAR

Ramazan bayramının yaklaşması ile en uygun bayram kredisi veren bankalar için araştırmalar da başladı. Bayramın yaz aylarına denk gelmesi ve bayram tatili ile yıllık izinlerin de birleştirilmesinden dolayı, uzun bir tatil dönemi sizleri bekliyor. Bu dönemde dilediğiniz gibi tatil geçirebilmeniz için, ihtiyacınız olan bayram kredileri arasından sizin için en uygun ve en avantajlı olan kampanyaları araştırdık. Yazımızın devamında kampanyalara dair özel bilgiler bulabilirsiniz.

Bankalar her yıl bu özel dönemler için kredi kampanyaları düzenliyorlar. İhtiyaç sahipleri de kendileri için en uygun koşulları sağlayan bankaları tercih ediyor. Bayram dönemi boyunca her yıl düzenli olarak bayram kredisi kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, Yapı kredi Bankası, Denizbank ve Vakıfbank bu yıl da bayram kredileri ile müşterilerine yardımcı oluyorlar. Bankalar bu dönemlerde, 5000 TL’ye kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyorlar. Üstelik son yıllarda, bankaların çalışma prensipleri için yapılan kampanyalar kapsamında, dosya masrafsız, gelir belgesiz krediler düzenleniyor. Bankalar hem daha fazla müşteri tarafından tercih edilmek, hem de mevcut müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyorlar.

ramazan bayramı kredileri 2016
ramazan bayramı kredileri 2016 başvuruları

EN UYGUN BAYRAM KREDİSİ VEREN BANKALAR 2016

Bayram kredileri arasında sizin için en uygununu tercih edebilmek için sitemiz içerisinde yer alan bankalara özel kampanyaların bulunduğu yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Bankalardan kredi çekebilmek için kredi notunuzun yüksek olması, bir kurumda en altı aydır sigortalı olarak çalışmanız ve kara listede yer almamanız gerekiyor. Bu koşulları sağladığınız takdirde, bankalardan kolaylıkla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bu koşulları sağlamıyorsanız ve bayram kredisi 2016 için başvuru yapmak istiyorsanız, o zaman gelir beyansız, kefilsiz şartsız kredi başlıklı yazılarımızı inceleyerek, bu koşullara rağmen bankalardan nasıl kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bayram kredilerini 36 aya varan vadelerde, düşük faizlerle sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, başvuru yapmak için hangi banka ile çalışmaya karar vermek. Bayram kredilerinizin onay alma ihtimalinin daha yüksek olması için, maaş ödemesi için çalıştığınız bankadan başvurularınızı yapmayı düşünebilirsiniz. Vadeli hesabınızın bulunduğu bankalar da bu konuda size toleranslı davranacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir