En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

Bu günlerde ev almak isteyenler en uygun konut kredisi veren bankalar araştırmasına başladı. Bir kaç puan da olsa faizlerde görülen yükseliş insanları uygun kredi bulmaya yöneltiyor. Bankalarda bu durumdan gayet haberdar. Bu yüzden kış kampanyalarını başlatıyorlar ve uygun koşul ve faizlerde konut kredisi imkanı sunuyorlar. Sizlerde eğer konut kredisi kullanacaksanız ve konut kredisi kullanmak için en uygun banka arayışına girmişseniz sitemizdeki başlıkları takip ederek size uygun krediyi bulabilirsiniz. Ayrıca bankaların web sitelerinden de kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

En uygun konut kredisi veren bankalar arasında sizlere ilk olarak İş Bankası’nı tavsiye edebiliriz. Şuan için İş Bankası en uygun konut kredisi imkanını sunuyor. İş Bankası’ndan kullanmak istediğiniz konut kredilerinde faiz oranı %1,02 olarak belirlenmiş. İş Bankası indirimli konut kredisi sayesinde şuan için en uygun konut kredisini kullanabilirsiniz. İş Bankası’nın konut kredisinden sonra karşımıza Odeabank ve Yapı Kredi Bankası çıkıyor. İki bankada iki puan yüksek olarak %1,04 faiz oranı ile konut kredisi kullanma imkanı sağlamaktadır.

En uygun konut kredisi veren bankalar arasında son olarak Garanti Bankası’nı tavsiye edebiliriz. Garanti Bankası konut kredisinde %2 komisyonla %1,07 faiz oranı ile konut kredisi kullandırma imkanı sunmaktadır. Buradaki faiz oranları güncel olmakla birlikte ileride faiz tutarlarında değişiklikler görülebilmektedir. Bu yüzden güncel faiz oranlarını bankalardan da teyit etmenizde yarar vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir