Etstur Hangi Kredi Kartına Kaç Taksit Yapıyor?

Sıkıcı ve yorucu bir zamanın ardından bir çok kişi tatil planları yapmaktadır. Tatil planı için ise tur ve tatilden söz edilince akla gelen ilk şirket ise ETSTUR dur. ETSTUR tatil planı yapan kişiler için kredi kartına taksit imkanı ile tur ve tatil satışları yaparak tatili bir plan olmaktan çıkarıp faaliyete sokmak için sizlere bir fırsat sunuyor. ETSTUR ile erken rezervasyon dönemi de açıldığı için hem uygun hem de taksit imkanları ile tatil fırsatlarından faydalanmanız için olanaklar sunmaktadır.

Peki ETSTUR hangi kredi kartına kaç taksit yapıyor? Diye merak ediyor musunuz? Cevabınız evet ise dikkatlice yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz. ETSTUR ile Axess kredi kartınıza 3,4,6 ay vade seçenekleri ile sizlerin tatil planlarında yanında. Aynı zamanda dilerseniz 9 ay vade seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Finansbank kredi kartı Card Finans kullanıcılarını ise 3,4,6,9 aya kadar vade ve 9 ay taksit seçenekleri ile tatil severlerin yüzünü güldürmeye devam edecek. HSCBC bankası kredi kartı Advantage ile 3, 4, 6, ay vade seçeneği ve 9 ay taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Asya kredi kartı kullanan kişiler için ise yapı kredi bankası World kredi kartı kullanıcıları iş bankası maximum kredi kartı kullanıcılarda taksit imkanlarından faydalanabilecekler. Eğer bu kredi kartı kullanıcıları iseniz tatil fırsatı sizlere ETSTUR imkanı ile daha kolay bir hale gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir