Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Banka kredileri ile bir çok ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Tabi bunun yanında bankalardan kredi kullanmak için bankaların istediği özelliklere sahip olmanız gerekmektedir. Ev hanımlarına kredi veren bankalar ile ilgili olarak ev hanımları da kredi kullanmak için araştırma yapmaktadır.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar günümüzde mevcut. Eğer ev hanımının bankada belirli bir mevduatı varsa, üzerine ev, otomobil gibi mülkler varsa bankaların kredi vermesi daha da kolaylaşıyor. Bankalar gelen olarak gelir belgesi olmayanlara kredi vermekte oldukça çekingen davranmakta. Ancak dediğimiz gibi eğer bankaya belirli bir teminat gösterebilirseniz bankalar ev hanımlarına da kredi verebilmektedir.

Ev hanımıyım hangi banka kredi verir diye sorarsanız şuan için Vakıfbank, Akbank, Denizbank ev hanımlarına kredi kullandırabiliyor. Bunların yanında kredi kartı da tanımlatabiliyorlar. Kredi ödemelerinizi düzenli olarak yaparsanız ileri de tekrardan kredi kullanma şansınızda artıyor. Bir kere kredi kullanıp ödemelerini de düzenli gerçekleştirdiğinizde daha sonraki kredi kullanımlarınızda kolaylaşıyor. Eğer sizde ev hanımı iseniz ve kredi kullanmak istiyorsanız öncelikle bu bankalara giderek detaylı bilgi alıp kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar” üzerine 10 yorumlar

  1. Ben ev hanımıyım. Üzerime kayıtlı hiçbir mülk yok. Eşim çalışıyor, benim gelirim yok ama şu an krediye ihtiyacım var hangi bankalar veriyor ve bu şekilde kredi alabilir miyim? eşim ödeyecek.

  2. Merhaba ben ev hanimiyim çok acil krediye ihtiyacim var ama kayili mülküm yok evde el işi yapiyorum birazda olsa gelirim var ödemelere esimde yardimci olacak acaba bana kredi verirlermi.

  3. Bunların hepsi hikaye hiçbiri vermiyo kredi anlamiyorum neden kendilerine gore hakli olabilirler ama bence bi şans vermeleri lazim yaziyosunuz sayfalarinizda jandirnayin artik kaldirin o yazilari

  4. ben daha önce akbank tan aldım ödedim bitti şimdi tekrar istedim olmaz diyolar kafalarına göre veriyolar valla calışanların işine geldigi gibi ilgileniyolar..

  5. Ben ev hanımıyım.engelli kızim var. Evde bakım parası alıyorum. Krediye ihtiyacıgım var acaba çekebillirmiyim.napmam gerekiyo acaba lütven yardımcı olurmusunuz.

  6. Merhaba, ev hanımıyım.Acilen krediye ihtiyacım var.Üzerime kayıtlı hiç bir mülküm de yok, Bana hangi bankayı önerisiniz.Teşekkürler.

  7. Merhaba ev hanimiyim acil krediye ihtiyacim var iki evim var ama uzerimde degil aylik duzenli gelirim var 2000 tl ama ispatliyamadigim bana hangi banka kredi verebilir

  8. Merhaba,ev hanımıyım ve üzerime kayıtlı hiç bir mülküm yok.Hangi bankalardan ihtiyaç kredi (7000) alabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir