Evmanya’da Kredi Kartı Geçerli Mi?

İnternetten alışveriş yapma sistemi hemen hemen her ülkede olduğu gibi bizim ülkemizde de sıklıkla tercih edilmekte, online olarak satın alına ürünlerin başında da ev dekorasyon ürünleri geldiği için bu konu ile alakalı pek çok internet sitesi bulunmakta, bunların başında da Evmanya adlı site gelmektedir.  Söz konusu bu site üzerinden tüm dekorasyon ürünlerini alma olanağımız bulunmakla beraber, kredi kartı ile ödeme yapmak da geçerli olmaktadır.

Adı geçen online dekorasyon sitesi üzerinden alışveriş yapıp ödemeyi de kredi kartı ile yapmak istiyor isek, Evmanya’da geçerli olan kredi kartları ise şunlardır:

  1. World Card: söz konusu internet sitesinde geçerli olmakla beraber, 150 Türk Lirası ve üzerindeki alışverişlerde taksit olanağı bulunup bu taksit süreleri 2 ay, 4 ay ya da 6 ay olabilmekte ve hiçbir şekilde vade farkı talep edilmemektedir.
  2. Maximum Kart: evmanya adlı siteden dekorasyon alışverişi yapılırken kullanılma olanağı bulunan bu kartın oldukça uygun ödeme seçenekleri bulunmakla birlikte, 150 Türk Lirası ve üzerindeki alışverişlerde vade farksız 3 ya da 5 ay taksit olanağı bulunmaktadır.
  3. Axess Kart: bahsi geçmekte olan siteden yapacağımız tüm dekorasyon alışverişlerinde bu kartı kullanma olanağımız bulunmakla beraber  150 Türk Lirası ve üzerindeki tutarlarda vade farkı olmaksızın, peşin fiyatına 3 ay ya da 5 ay taksit olanağı bulunmaktadır.
  4. Card Finans: bu kart ile yapacağımız alışverişlerde de yine peşin fiyatına 2 ay, 3 ay, 4 ay ya da 5 ay vade olanağı bulunmakla beraber, söz konusu bu taksit seçeneğinden faydalanmak için 150 Türk Lirası ya da üstündeki tutarlarda alışveriş yapmamız gerekmektedir.
  5. Paraf Kart: adı geçmekte olan bu kartı da Evmanya adlı siteden yapacağımız alışverişlerde kullanma olanağımız bulunmakla beraber, 150 Türk Lirası ve üzerindeki tutarlarda vade farksız 2, 3, 4 ya da 5 taksit yaptırma olanağımız bulunmaktadır.
  6. Advantage Kart: diğer kartlarla benzer özellikler dahilinde 150 Türk Lirası ve üzerindeki tutarlarda 2, 3, 4 ve 5 taksit yaptırma olanağımız bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir