Fibabanka Genel Müdürlük

Fibabanka, ülkemizin bankacılık sektöründe yeni yer alan bir marka. Hüsnü Özyeğin’in yeni bankacılık girişimi olması itibariyle, dikkatleri üzerine toplayan Fibabanka’nın ilerleyen yıllarda daha da popüler olacağı tahmin ediliyor. Henüz yeni bir banka olmasına rağmen Bonus Card’la anlaşma yapması ve hızla yeni şubeler açması, Fibabanka’nın gelecekteki başarısının en önemli göstergeleri.

Fibabanka, 27/12/2010 tarihinde Fiba Grup dahilindeki şirketlerden biri haline geldi ve bugün itibariyle %100 Türk sermayeli bir banka. Bankanın Türkiye genelinde 63 şubesi bulunuyor. Şu anda verilen hizmetler daha ziyade kurumsal ve ticari krediler ile KOBİ ve özel bankacılık hizmetleri ağırlıklı. Ancak Fibabanka tarafından Hayat sigortası, taşıt sigortası ve konut sigortası gibi alternatif ürünler de sunuluyor. Uzmanlar bu durumu Fibabanka’nın Fiba Holding’in finansman işleri için kurulup zaman içerisinde tüketiciye yönelik bir banka haline gelmiş olmasına bağlıyorlar.

Fibabanka Genel Müdürlük Binası Nerede?
Fibabanka’nın Genel Müdürlük ofisi, Emirhan Caddesi Barbaros Plaza İş Merkezi No:113 Dikilitaş Beşiktaş İstanbul adresinde yer alıyor. Genel müdürlüğün telefon numarası ise 0212 381 82 82. Bankanın ayrıca Merkez Mahallesi Cendere Caddesi No:22 Kağıthane İstanbul adresinde Teknoloji ve Operasyon Merkezi yer alıyor. Bankanın yönetim kurulu başkanlığını Hüsnü Özyeğin yürütüyor. Yönetim Kurulu üyeleri arasında en çok dikkat çeken isimler ise Citibank ve ardından Finansbank’ta çalışan Fevzi Bozer ile eski TBMM başkanlarından İsmet Kaya Erdem. Bu isimlerin vizyonerliği ile yoluna devam eden Fibabanka, uzmanlar tarafından atak yapan bir banka olarak tanımlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir