Fibabanka Hesap Açma

Ülkemizin bankacılık sektöründe yerini yeni alan genç ve dinamik banka Fibabanka, kısa bir süre içerisinde büyük bankalarla aynı hizmet yelpazesini sunmayı başardı. Uzmanlar, Fibabanka’yı “2010’lu yılların yükselecek bankası” olarak tanımlıyorlar ve bankanın başarısının hem sahip olduğu ilkeler hem de Hüsnü Özyeğin’in eşsiz vizyonu sayesinde gerçekleşeceğinin altı çiziliyor.

Fibabanka’nın müşteri portföyü şu an için dar olsa da, giderek genişliyor. Önümüzdeki yıllarda yerini iyice sağlamlaştıracak olan Fibabanka’da şimdiden bir hesap açtırmanızda yarar var. Sizlerle, Fibabanka hesap açma işleminin detaylarını paylaşıyoruz.

Fibabanka Hesap Açma İşlemi İle Ne Sağlıyor?

Ülkemizdeki bankacılık yasalarına göre, “vadesiz mevduat hesabı” adlı hizmet, bir bankanın en temel hizmeti sayılıyor ve diğer işlemler için bu hizmetin müşterisi olunması gerekiyor. Yani Fibabanka hesap açma işlemi aslında bankanın müşterisi olmanızı sağlıyor.

Bankanın hesap açma işleminden sonra dileyen müşterilere verdiği bir de banka kartı bulunuyor. “Maestro” logolu olan bu kart ile tüm Fibabanka ATM’lerinden ve diğer ATM’lerden para çekimi yapabilirsiniz. Ayrıca banka bu para çekimleri için sizden ekstra ücret almıyor. Ayrıca bu hizmetlere ek olarak, Fibabanka’nın banka kartını aldığınızda, bankada gerçekleştireceğiniz işlemler için öncelikli sıra numarası alacağınızı da unutmayın.

Fibabanka Hesap Açma Koşulları
Fibabanka’da hesap açtırmanız için bir başvuruda bulunmanız, bankanın sizin hakkınızda bir araştırma yapması, onay vb. gerekmiyor. Yaklaşık olarak 15-20 dakika süren işlem için Fibabanka hesap açma ücreti olarak 25 TL alıyor. Ayrıca hesap açılımınız gerçekleştikten sonra yıllık bazda “hesap işletim ücreti” ödemeniz gerekecek. Bu tutar, banka tarafından 7 TL olarak belirlenmiş. İnternet üzerinden başvuru yapılamadığından, işlem için size en yakın Fibabanka şubesine gitmeniz ve “bireysel müşteri temsilcisi” sıra numarası almanız gerekiyor. Hesabınız açıldıktan sonra, yine müşteri temsilcinize başvurarak kartınıza KMH limiti tanımlatmanız veya kredi kartı başvurusunda bulunmanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir