Fibabanka Kredi Başvurusu

Hüsnü Özyeğin’in bankacılık sektöründeki son girişimi olan Fibabanka, birçok değişik kredi paketi sunuyor. Hız ve pratiklik ile rekabette öne çıkmayı hedefleyen Fibabanka’nın ihtiyaç kredisi başvuru bilgilerini ve gerekli koşulları sizlerle paylaşmak istedik.

Fibabanka Bireysel İhtiyaç Kredisi Paketleri

Fibabanka’da beş farklı bireysel ihtiyaç kredisi paketi sunuluyor. Dosya masrafı alınmayan “Kredi’de Masraf Yok” paketi veya dosya masrafı alınıp faiz alınmayan “Kredi’de Faiz Yok” paketi bankanın en çok ilgi çeken hizmetleri arasında. Fibabanka ayrıca geçmişte yasal takip sorunu yaşayan veya kredi notu düşük olan müşteriler için “Kefile Kredi” paketi sunuyor. Bankanın KKB (Kredi Kayıt Bürosu) skoru 1600’den yüksek olan müşteriler için sunduğu avantajlı “Yıldız Kredi” paketi de dikkat çeken hizmetler arasında yer alıyor.

Fibabanka’nın “Standart İhtiyaç Kredisi” paketinde %0,99 faiz oranı uygulanıyor ve kefil aranmıyor. Sabit faiz oranı ve eşit taksitler ile ödeme imkânı sunan paket, başvuru yaptığınız andan itibaren 24 saat içerisinde cevap almanızı garanti ediyor. Maksimum 30.000 TL kullanılabilen kredi için toplam tutar ve vadeye göre %1,09 ilâ %1,69 faiz oranı uygulanıyor. Ayrıca kredinin kullanılması esnasında bir defaya mahsus olarak 200 TL ilâ 549 TL masraf alınıyor. Bu da örneğin 5000 TL ve 12 ay vade ile kullanılan bir kredinin aylık toplam maliyetinin %2,33 ve yıllık toplam maliyetinin %27,91 düzeyinde olmasını sağlıyor.

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Fibabanka’nın diğer bankalardan önde olan en önemli özelliği ise hızlı ve pratik hizmetler sunması. Bankanın tüm hizmetlerine internet üzerinden başvurulabiliyor ve çok kısa sürede cevap alınabiliyor. İnternet üzerinden yapılan başvurular kısa bir ön değerlendirmeye tabii tutulduktan sonra, ön kabul alan müşteriler şubeye çağırılıyorlar ve işlemlere başlanıyor. Fibabanka’ya kredi başvurusunda bulunmak için aranan şartlar arasında ise yalnızca kimlik belgesi ve gelir belgesi yer alıyor. Kredi skoru düşük müşteriler için kefil istenebiliyor. Fibabanka’nın bireysel kredilerine buradan başvurabilirsiniz.

Fibabanka Kredi Başvurusu” üzerine 2 yorumlar

  1. merhaba ben dilek benim bankalardan sorunum oldu ve suan acıkta olan bir bocum bulunmakta acil olarak krediye ihtiyacım var cok zordayım bankaların insiyatiflerini kullanarak kredi verdiklerini duymuşrum öle bir şansınız var mı acaba?

  2. Kredi notum düşükmüş bankalara günü geçmiş her hangi Bi kıredim yok kredi borcumda yok 8 bin lira ihtiyacım var aldığım arsadan dolayı bana yardımc
    ı olabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir