Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu

Yakın zamanda kurulan Fibabanka, bankacılık sektörüne yaptığı hızlı girişle adından sıkça söz ettiriyor. Hüsnü Özyeğin’in önceki girişimi olan Finansbank’ın gösterdiği muazzam başarı düşünüldüğünde, Fibabanka’nın da uzun vadede ülkemizin önemli bankaları arasında yerini alacağı tahmin ediliyor. Bankanın kredi kartları ise Bonus Card logosunu taşıyor.

Fibabanka Kredi Kartı Çeşitleri

Fibabanka’nın sunduğu kredi kartları arasında Bonus (Klasik Gold ve Platinium) Card’a ek olarak Nakit Avans, Taksitli Nakit Avans ve Fibabanka Klasik Kredi Kartı yer alıyor. Bankanın sunduğu tüm kredi kartlarında BSMV ve KKDF hariç faiz oranları ise, alışverişler ve nakit çekimleri için %2,02 ve gecikmeler için %2,52 düzeyinde. Yıllık kart ücretleri ise Bonus Klasik için 50 TL, Gold için 60 TL ve Platinium için 70 TL olarak belirlenmiş. Fibabanka Klasik Kredi Kartı için kart ücreti alınmıyor. Gecikme bildirimi için 2 TL alınırken kart değişimi ve yenileme için 5 TL ücret belirlenmiş.

Fibabanka Kredi Kartı Nasıl Alınır?
Fibabanka’dan kredi kartı almak için internet üzerinden başvuru imkânı maalesef bulunmuyor. Kredi kartınızı almak için, 444 88 88 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilir, ya da size en yakın Fibabanka şubesine kimlik bilgilerinizle birlikte başvurabilirsiniz. Dolduracağınız başvuru formunda tercih ettiğiniz kredi kartı türünü belirttikten sonra, kredi kartınız adresinize postalanacaktır. Bu aşamadan sonra tekrar çağrı merkezini arayarak kart şifrenizi belirleyip kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Fibabanka’dan alacağınız tüm kredi kartları için, ek kart hizmeti de sunuluyor. Fibabanka Bonus kartlar için 25 TL ilâ 35 TL arasında ücret alınırken, Fibabanka Klasik Kredi Kartı için ek kart ücreti alınmıyor.

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir