Fibabanka Şubeleri ve Telefon Numarası

Fibabanka, ülkemizin bankacılık sektörüne Hüsnü Özyeğin’in kazandırdığı yeni bir oluşum. Ancak buna rağmen kısa sürede parlayan ve gücüne güç katan Fibabanka, yurt genelinde hızla şubeleşiyor. ATM ve şube sayısını kısa zamanda yükselterek müşteri portföyü ile olan iletişimini kuvvetlendirmeye çalışan Fibabanka’ya ulaşabileceğiniz yerleri ve iletişim kanallarını sizlerle paylaşıyoruz.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri

Fibabanka’nın müşteri hizmetleri, şubelerde bulunan “bireysel müşteri temsilcisi” adlı çalışanlar ile yürütüldüğü gibi, internet bankacılığı veya çağrı hattı üzerinden de sunuluyor. Fibabanka’nın çağrı hattına 444 88 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bankanın ayrıca 0850 222 77 77 numaralı bir hattı daha 7/24 aktif durumda. Fibabanka telefon bankacılığı üzerinden müşteri temsilcinize anında ulaşabileceğiniz gibi şubeden yapılan tüm işlemleri gerçekleştirebilir, şifrelerinizi alabilir veya değiştirebilirsiniz. Ayrıca yine bu hat üzerinden Fibabanka’nın “uzman müşteri temsilcileri” adlı ekibine tüm sorularınızı da sorabilirsiniz.

Fibabanka Şube ve ATM’leri Nerelerde?
Fibabanka’nın merkez şubesi, genel müdürlük binasının da bulunduğu Emirhan Caddesi Barbaros Plaza İş Merkezi No: 113 Zemin Kat Dikilitaş Beşiktaş adresinde yer alıyor ve buraya 0212 381 85 55 numaralı telefondan ulaşılabiliyor. Bankanın ayrıca Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa ve Tekirdağ olmak üzere toplam 17 ilde şube ve ATM’leri bulunuyor. İnternet bankacılığı konusuna çok önem veren ve hızlı çözümler sunan Fibabanka, sürekli genişleyen şube ve ATM ağını daha kolay bulabilmeniz için bir de web sayfası hazırlamış. Fibabanka’nın tüm şube ve ATM’lerini harita üzerinden görüp telefon ve adres bilgilerine ulaşabileceğiniz arabirimine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir