Finans Bank Kredi Başvurusu

İhtiyacınız olan paraya kredi kullanarak sahip olabilirsiniz. Acil ihtiyacınız olan parayı hızlı bir şekilde temin etmek için Finans Bank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankadan çekeceğiniz kredileri size uygun vadelerden yararlanarak uygun taksit tutarları ile geri ödemesini yapabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınızı hızlı bir şekilde giderir ve bütçenizi zorlamadan geri ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finans Bank krediye başvurmak için gerekli olan evraklar nüfus cüzdanınız ve gelir belgenizdir. Bu iki evrak ile hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Konut ve taşıt kredilerinde ekstra evraklar istenmektedir. Konu kredisi çekmek için alacağınız evin tapu fotokopisine ihtiyacınız olacaktır. Bunun yanında başvuru yaptıktan sonra banka evi inceleyip krediye uygun olup olmadığına bakacaktır. Taşıt kredisi içinse nüfus cüzdanı ve gelir belgesinin yanında sıfır araçlar için proforma faturasına ihtiyacınız olacaktır. Eğer ikinci el araç alacaksanız alacağınız aracın ruhsatını bankaya iletmeniz gerekmektedir. Bu belgeleri eksiksiz olarak bankaya ilettikten sonra ortalama 3 gün içerisinde kredi onayınız belirlenmektedir.

Banka sizlere uygun vadelerde ve uygun faizlerle bir çok kredi ürünü sunmaktadır. Finans Bank krediye nasıl başvurulur diye merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey gerekli evraklarla bankanın şubelerine gitmek. Şubeler haricinde bankanın web sitesinden ve ya cep telefonunuzdan da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak bankanın web sitesine ulaşabilir, krediler hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve krediye başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir