Finans Bank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en çok kredi kartlarından birine sahip olmanız için Finans Bank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Finans Bank ülkemizde çıkan en eski kredi kartlarındandır. Bu yüzden bir çok üye iş yeri ile anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sayede çoğu iş yerinden avantajlı taksitli alışverişlerden yararlanabilir, ertelemeli ödemeler yapabilirsiniz. Hatta bankanın bazı durumlar için özel kampanyaları vardır. Bu kampanyalarda peşin olarak kredi kartı ile yaptığınız alışverişleri dahi taksitlendirebiliyorsunuz. Bu sayede taksit imkanı sunmayan bir üye iş yerinden yaptığınız bir alışverişi de taksitli ödeyebiliyorsunuz.

Finans Bank kredi kartına başvurmak sizlere başka avantajlarda sağlamaktadır. Eğer acil nakit ihtiyacınız varsa bunu bankanın kredi kartı ile giderebilirsiniz. Bankanın bankamatiklerinden kredi kartınız ile nakit ihtiyacınız karşılayabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için düzenlenen bu fırsat ile çektiğiniz nakit tutarını taksitle de ödeyebilirsiniz. Bu tür nakit ihtiyaçlarınızı limitiniz doğrultusunda çekebilirsiniz. Ayrıca taksili olarak çektiğinizde anaparaya belirli faiz oranları işleyecektir.

Finans Bank kredi kartına nasıl başvurulur diye merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz ile bankaya başvurmaktır. Bu iki belge ile kredi kartı başvurunuzu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak bankanın şubelerine gidecek vaktiniz yoksa buraya tıklayarak bankanın web sitesine ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Buradan yaptığınız başvuru sonuçları sizlere hızlı bir şekilde cep telefonunuza bildirilecektir.

Finans Bank Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 2 yorumlar

  1. kredi kartı mümkünse çok itiyorum finans bankayla çalışmak istiyorum iştemeci olarak

  2. 2007 2008 yıllarında finansbank kredi kartı kullandım ama o donem askere gitiigim için odemelerimd e sıkıntı oldu askerden gelince hepsini faiziyle ödedim şimdi ise kamu sektöründe calismaktayim ve kredi kartı başvurusu yapmama ragmen kart alamıyorum devamlı bi ışte olduğum için odemelerimde bir sıkıntı yasayacagimi sanmıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir