Finansbank 120 Ay Vadeli İpotek Teminatlı Kredi

Firmalar kredi ürünleri sayesinde yatırımlarını daha rahat yapabilmektedir. Bankalardan kullanılan kredi ürünleri sayesinde firmalar nakit ihtiyaçlarını daha rahat karşılarlar ve firmalarının büyümesi için daha geniş alanlara hizmet verme avantajını yakalayabilirler. Finansbank 12 ay vadeli ipotekli teminatlı kredi ürünü de işini büyütmek isteyen firmalar için oldukça elverişli bir kredi ürünüdür.

Finansbank 120 ay ipotekli kredi özellikleri
Finansbank 120 ay vadeli ipotekli kredi ürünü sayesinde maksimum 1.000.000TL kredi alabilirsiniz. Kredi oldukça büyük meblağlarda kredi ihtiyacı olan firmalar için tasarlanmıştır. Krediden yararlanmak isteyen firmaların yıllık ciroları maksimum 20 milyon Türk Lirası olması gerekmektedir. Kullanılacak olan kredi Türk Lirası üzerinden hesaplanmaktadır. Eğer Dolar veya Euro cinsinden kredi kullanmak istiyorsanız Finansbank yetkilileri ile görüşerek farklı kredi ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Kredide maksimum vade 120 ay olarak belirlenmektedir. Krediden yararlanmak için konut veya iş yeri gibi mülklerinizi bankaya ipotek ettirmeniz gerekmektedir. Bu mülkler teminat olarak alınacaktır. Banka sizin teminat olarak verdiğiniz mülklerin ekspertiz değerinin %75’i kadar sizlere kredi imkanı sunacaktır. Ayrıca teminat gösterdiğiniz arsalarda ise arsanın ekspertiz değerinin %50’i kadar sizlere finansal destek sunacaktır.  Teminat olarak alınan gayrimenkullerin gerekli sigortalarının yapılması gerekmektedir.

Finansbank 120 ay ipotekli kredi başvurusu
Finansbank’ın firmalara sunduğu 1.000.000TL kredi ürününden yararlanmak için bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bu kredi ürününe internetten, sms yolu ile ve telefon bankacılığı ile başvuru yapılması mümkün değildir. Kredinin faiz oranlarını, masraflarını bankanın şubesine giderek öğrenmeniz gerecektir. Kredi masrafları ve faiz oranları kullanacağınız kredi tutarına ve ipotek için vereceğiniz gayrimenkullere göre değişecektir. Finansbank’ın firmalara sunduğu bu kredi ürününden yararlanarak 1.000.000TL’ye kadar bankadan finansal destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir