Finansbank 5030 Online Sms Kredi Başvurusu

Finansbank kredilerinden yararlanmak istiyorsanız başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank 5030 online sms kredi başvurusu hizmetinden yararlanarak kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirir ve sonucunuzu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Finansbank online kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada vatandaşlık numaranızı ve cep telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Gerekli olan bilgileri doldurduktan sonra formu göndermeniz yeterli olacaktır. Başvuru sonrasında banka kredi başvuru sonucunuzu hızlı bir şekilde sizlere sms ile bildirecektir.

Finansbank sms kredi başvurusu için vatandaşlık numaranızı 5030’a gönderin. Banka başvurunuzu kısa bir süre içerisinde sonuçlandırarak sms olarak sizlere bildirecektir. Eğer başvurunuz olumlu bir sonuç almışsa sizlere kullanabileceğiniz maksimum kredi tutarı bildirilecektir. Onaylanan krediden daha yüksek bir kredi kullanmak istiyorsanız gelir tutarınızı ikinci sefer 5030’a göndermeniz gerekmektedir. Tekrar başvuru sonucu sizlere bildirilecektir. Başvurunuz onaylandığında gerekli olan belgeleri bankanın herhangi bir şubesine beyan etmeniz yeterlidir. Kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Finansbank sms ve online kredi başvurularında alınan onay ön onaydır. Kesin onay için bankanın şubelerine kredi kullanmak için gerekli olan evrakları beyan etmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir