Finansbank 6 Ay Geri Ödemesiz Taksitli Ticari Kredi

Firmalar nakit ihtiyaçlarınız karşılamak için banka kredilerine başvurmaktadır. Banka kredilerine nakit ihtiyacı için başvuran çoğu firma, ödemelerini bir süre geç ödemek ister. Bunun nedeni ise firma içerisindeki nakit akışını düzenlemektedir. Finansbank’ta firmaların bu ihtiyacına yönelik bir kredi ürünü sunmaktadır. Finanbank 6 ay geri ödemesiz taksitli ticari kredi ürünü sayesinde kredi kullanımından sonra ödemelerinize 6 ay sonra başlayabilirsiniz.

Finansbank 6 ay geri ödemesiz taksitli ticari kredi özellikleri
Finansbank 6 ay geri ödemesiz kredi ürününden yararlanmak için firmanızın öncelikle kredi notunun yüksek olması gerekmektedir. Firmanızın kredi geçmişinde bir sorun yoksa bankanın kredi ürününden yararlanmanız daha kolay olacaktır. Kredi ürününden bir firmanın yararlanabilmesi için firmanın yıllık cirosu 2 ile 20 milyon Türk Lirası arasında olması gerekmektedir. Yıllık cirosu bu aralığın dışında olan firmalar kredi ürününden yararlanamamaktadır. Eğer yıllık cironuz bu aralığın dışındaysa diğer ticari krediler ürünlerini inceleyebilirsiniz. Taksitlerinizi maksimum 6 ay erteleme imkanınız bulunmaktadır.

Kredi ürününden maksimum 60 ay vadeye kadar yararlanılabilmektedir. Maksimum kullanılabilecek kredi tutarı ise 1.000.000TL olarak sınırlandırılmıştır. Kredi sadece TL üzerinden kullanılmaktadır.

Finansbank 6 ay geri ödemesiz taksitli ticari kredi başvurusu ve gerekli evraklar
Her ticari kredide olduğu gibi 6 ay geri ödemesi kredide de bazı evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar genel olarak firma sahibinin nüfus cüzdanı fotokopisi, imza sirküleri, yıllık gelir beyanı, ticaret odası kaydı, resmi gazete ve vergi levhası gibi evraklardır. Banka gerek gördüğü zaman bu evraklar dışında evrak isteyebilir ve kredi kullanımı için teminat talebinde bulunabilir.6 ay ertelemeli kredi ürününe başvurmak içinse bankanın şubelerine uğramanız gerekmektedir. Şubeler dışında bu kredi ürününe başvuru yapılamamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir