Finansbank Dinamik Kredi

KOBİ’lerin çoğu zaman acil nakit ihtiyaçları olmaktadır. Ülkemizdeki ticaret politikaları acil nakit ihtiyacını da artırmaktadır. Çek, senet, kredi kartı veya kredi ödemesi olan Kobiler eğer o anlık nakit kaynak bulamazlarsa bankaların bu durumlar için ürettiği acil kredileri kullanabilirler. Bu ürünlerden biri de Finansbank’ta bulunmaktadır. Finansbank dinamik kredi ürünü sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız oldukça kolay.

Finansbank dinamik kredinin kullanılması çok kolaydır. Banka sizler için önceden belirlediği limitler doğrultusunda kredinizi istediğiniz an kullanabilirsiniz. Bir nevi hazır kredi ürünü olan dinamik kredi limiti banka tarafından bazı unsurlar çerçevesinde belirlenmektedir. Sizlerde dilediğiniz zaman bu hazır kredi limitinizi kullanabilirsiniz. Bu sayede acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için beklemenizde gerek kalmamaktadır. Dinamik kredi limitinizi istediğiniz an bankanın ATM’lerinden ve internet bankacılığından kullanabilirsiniz.Finansbank dinamik kredi limitinizin olması için bazı şartlar gerekmektedir. Bu kredi ürünü üzerinden kredi limitinizin olması için pos cihazlarında provizyonda bekleyen tutarlarınızın olması gereklidir.

Ayrıca pos cihazlarının yanı sıra tahsilde bekleyen çekleriniz de kredi limitinizi oluşturan kaynaklardandır. Bunların yanı sıra firmanızın nakit birikimleri de kredinin limitini etkilemektedir.Kredi limitinizi artırmak için pos cihazınızdan daha çok işlem yapabilir ve bankaya daha fazla çeki tahsile verebilirsiniz. Dinamik kredi ürününün faiz oranlarını bankada hesabınızın bulunduğu şube ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.Dinamik kredisini kullanmanız için ayrı bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. Kredi limitiniz oluşturulduktan sonra istediğiniz zaman nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Dinamik kredi ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak ve limitinizi öğrenmek için bankadan hizmet aldığınız şube ile görüşmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir