Finansbank Kobi Para Cepte

Finansbank Kobi para cepte kredi ürünü sayesinde finansal destek alabilirsiniz. Kredi ürünü Kobilere çeşitli imkanlar ve özel faiz oranları sunmaktadır.

Finansbank Kobi para cepte kredi özellikleri
Kobi para cepte kredi ürününün en büyük özelliklerinden biri hızlı bir şekilde kredi sonucunun bildirilmesidir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka hızlı bir şekilde ön onay vermektedir. Ön onayı alan kişiler kredi kullanmak için gerekli evrakları bankaya beyan ettikten sonra banka kesin onay işlemlerini gerçekleştirerek kredi onay sürecini oldukça kısaltmaktadır.

Krediden maksimum 50.000TL’ye kadar yararlanılmaktadır. Bu tutar üzerindeki kredi ihtiyaçları için banka yetkilileri ile görüşerek farklı kredi ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Bu kredi ürününden yararlanmak için işletmenizin maksimum 2 milyon TL ciro yapmış olması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapan kişinin firma ortağı ya da sahibi olması gerekmektedir. Aksi halde kredi başvurusu geçersiz kılınacaktır. Başvurunuz olumlu sonuçlandığında kredi kullanmak için gerekli olan evrakları eksiksiz bir şekilde bankaya beyan etmeniz durumunda aynı gün banka krediyi kullanmanıza izin vermektedir.

Finansbank Kobi para cepte kredi kullanmak için gerekli evraklar
Krediden yararlanmak için şahıs şirketleri, kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza beyannamesi ve bağlı oldukları ticaret odası kaydını bankaya beyan etmeleri gerekmektedir.

LTD ve A.Ş. olan firmalar içinse, ortakların ve yetkililerin nüfus cüzdanı fotokopileri, vergi levhası, imza sirküleri, ticaret odasından alınmış faaliyet belgesi veya oda kayıt belgesi, ticaret sicil gazetesi belgeleri gerekmektedir.
Finansbank Kobi para cepte kredi başvurusu
Finansbank Kobi para cepte kredi ürününe başvurmak için KOBİ Para Cepte yazıp bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızı yazarak 7646’ya SMS olarak göndermeniz yeterlidir. Banka sizlere kısa süre içerisinde ön onay sonucunuzu bildirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir