Finansbank KOBİNakit Hesap

Finansbank’ın sunduğu KOBİNakit Hesap sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Finansbank KobiNakit hesap, hesabınızda para olmadığı anlarda sizlere yardımcı olan bir hesap türüdür.

KOBİNakit hesap sayesinde hesabınızda para olmadığı anlarda nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sizlere tanımlanan kredi limiti sayesinde hesabınızda para olmadığı anlarda SGK, çek, kredi, kredi kartı gibi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi geciktirmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca hesabınızda bulunan limit doğrultusunda limitinizi nakit olarak da kullanabilirsiniz. Nakit kullanmak için Finansbank ATM’lerini, internet bankacılığını ve ortak ATM’leri kullanabilirsiniz. Ortak ATM’leri kullandığınızda kullandığınız tutar üzerinden ATM sahibi bankanın belirleyeceği oran üzerinden para çekme komisyonu uygulanacağını unutmamalısınız.

KOBİNakit hesap sayesinde limitiniz doğrultusunda eft ve havale işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri bankanın şubelerinden, internet bankacılığından ve telefon şubesinden gerçekleştirmeniz mümkündür. İsterseniz limitiniz doğrultusunda taksitli nakit para da kullanabilirsiniz. Taksit seçeneğinden yararlandığınız da vade seçeneği olarak 4, 5 ve 10 taksit seçeneği sunulmaktadır.Hesabınızda bulunan limiti kullandığınızda kullandığınız tutar ve kullandığınız gün üzerinden faiz hesaplanmaktadır.

Kullanmış olduğunuz tutarın belirli bir kısmını hesaba yatırdığınızda, geri kalan kısım üzerinden faiz hesaplaması yapılmaktadır. İsteğiniz üzerine her ay hesap ekstresi gönderilmektedir. Bu hizmetten yararlandığınız da 6TL+BSMV ücreti hesabınızdan tahsil edilmektedir. Ekstrenizi E-ekstre yöntemi ile almak istediğinizde sizlerden herhangi bir ücret kesintisi yapılmaz.Finansbank KOBİNakit hesap başvurusu yapmak için bankanın şubeleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Başvurunuz sonrasında bankanın yapacağı inceleme neticesinde sizlere banka tarafından belirlenen limit tanımlanacaktır. Hesap tanımlandıktan sonra kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir