Finansbank Konuşturan Kredi

Finansbank konuşturan kredi ürünü sayesinde Turkcell’den almak istediğiniz telefon ve tabletlerde oldukça avantajlı imkanlardan yararlanabilirsiniz. Konuşturan kredi ürününün detaylarını ve başvuruyu nasıl yapacağınızı yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Finansbank konuşturan kredi özellikleri
Kredi kartı sınırlandırılmasının gerçekleştirilmesi ile birlikte telefon tablet gibi ürünleri kredi kartımız ile taksitli bir şekilde almak artık mümkün değil. Bu yüzden alacağımız telefonları nakit para ile ya da kredi kartımız ile tek çekim yaparak alınabilmektedir. Ayrıca bazı iletişim firmalarının hat üzerine verdiği tarifeler ile de uzun vadeli taksitlere bölebiliriz. Ancak bu durumlarda telefonun değerine vade farkı eklenmektedir. Vade farkının eklenmesi ile birlikte telefon veya tabletlerin fiyatları oldukça artmaktadır.

Finansbank, Turkcell bayilerinden alacağınız telefon ve tabletler için nakit sıkıntısı çekmemeniz ve kredi kartı limitinizi doldurmamanız için konuşturan kredi ürününü müşterilerine sunmaktadır. Finansbank konuşturan kredi ürünü sayesinde sıfır faiz ve dosya masrafsız krediden yararlanmış oluyorsunuz. İnternet üzerinden başvurusunun yapılabildiği bankanın kredisi onaylandığında telefon ve ya tabletinizi Turkcell bayilerinden alıyorsunuz ve ödemeleriniz telefon faturanıza yansıtılıyor. Telefon faturanız ödendiğinde otomatik olarak Finansbank krediniz de ödenmiş oluyor. Kredi kartsız telefon alma imkanı sunan kredi sayesinde hem kredi kartı limitinizi harcamamış oluyorsunuz hem de taksit imkanlarından yararlanmış oluyorsunuz.

Finansbank konuşturan kredi başvurusu
Finansbank konuşturan kredi ürününe internet üzerinden başvuru yapmak mümkün. Başvurunuzu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada vatandaşlık numaranızı, doğum tarihinizi ve cep telefonu numaranızı girip ileri butonuna basın. İkinci seçenekte cihaz seçim sayfası gelecektir. Bu alandaki bilgileri doldurduktan sonra kişisel bilgilerinizi de belirterek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu gönderdikten sonra banka sizlere sms yolu ile başvuru sonucunuzu bildirecektir. Başvurunuzun onaylanması ile birlikte Turkcell bayilerinden telefon veya tabletinizi teslim alabilirsiniz.

Finansbank Konuşturan Kredi” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir