Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi sahibi olmak istiyorsanız ve Finansbank kredi kartı ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak içinse bir kaç yol izleyebilirsiniz.

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle bankanın şubelerine gidebilirsiniz. Bankanın şubelerine gittiğinizde sizlerden kredi kartı başvurusu için gerekli evraklar istenecektir. Bu evrakları tamamlayıp bankaya beyan ederek kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvurunuz ortalama olarak 3 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır. Kredi kartınız ise 1 hafta ile 10 gün içerisinde sizlere ulaştırılacaktır. Burada isterseniz bankanın şubesinden teslim alabilir, isterseniz de adresinize teslim edilmesini belirtebilirsiniz.

Finansbank online kredi kartı başvurusu içinse buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada Finansbank kredi kartlarını göreceksiniz. Seçeceğiniz kredi kartı için HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayıp gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir. Kısa süre içerisinde kredi kartı başvuru sonucunuz sizlere iletilecektir.

Finansbank kredi kartı başvurusu için gerekli evraklar ise nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesidir. Her başvurunuzda bu evrakları bankaya beyan etmelisiniz. İnternet üzerinden yapacağınız başvurular sonucu gelen onaya ön onay olarak bakmalısınız. Bankaya evrakları verdikten sonra kesin onayı alacaksınız.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 6 yorumlar

  1. Ben inşaat sektöründe çalışıyorum. Aylık belgelenebilir gelirim 3000 TL bana kredi kartı çıkar mı?

  2. uc hatfa once hem hesap actırdım yalnız ne hesabım acıldı neden kredı basvurum sonuclanmadı neden kredınalamadıgımı ogrenmek ve yenıden basvuru yapmak ıstıyorum…ayrıca neden bankada görevlı memurların acıklama yapmaması konusunda merak ıcındeyım.sanırım gerek duyulmuyor.emın olun bu memnunıyetsızlıgımı dıle getırecegım her fırsatta.ılgınıze

  3. finans bank inter üzerin den başvuru yapıyorum borcum olmadı halde kabul olmuyor ret cevabı alıyorum bundan 5 sene önce kara liste deydim hala bunun etkisi var mıdır bilmiyorum yalnız müşteri hizmetlerini arayıp durumu arz ettim.verilen cevap borcunuz görünmüyor dendi ve borcu yoktur yazısı banka tarafından gönderilecekti hala beklemekteyim bana net bir cevap verilmedi ve şuan skk lıyım bir çalışanım hiçbir ban kaylan bir borcum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir