Finansbank’tan Finansçı Kredi

Son zamanlarda Yılmaz Erdoğan ve Mirkelam’lı reklamları ile dikkat çeken Finansbank, ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında geçtiğimiz günlerde “Finansçı Kredisi” adlı bir hizmet ekledi. Finansçı Kredisi, cazip faiz oranları ile bankanın meşhur pratikliğini bir araya getirerek sektörden daha büyük bir pay almayı hedefliyor.

Finansbank Finansçı Kredisi Koşulları
3.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar kullanılabilen bu kredinin faiz oranları %0,99 ile %1,40 arasında değişiyor. Kredinin aylık toplam maliyeti ise %1,93 ile %1,89 arasında seyrediyor. Kredinin masrafına hayat sigortası dâhil olduğundan, ödeyeceğiniz tutar yaş ve sağlık durumunuza göre değişkenlik gösterse de, vade seçeneğine ve kredi tutarına göre 136 TL’den 344 TL’ye kadar bir masraf ile krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tutara BSMV de dâhil.

Finansbank Finansçı Kredisi Başvurusu
Finansbank, tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu kredi için de pratikliği ile öne çıkmış durumda. Başvurunuzu 5030’a TC Kimlik numaranızı mesaj atarak veya size en yakın Finansbank şubesinden yapmanız mümkün. Ancak, SMS başvurusuna olumlu yanıt almanızın yalnızca ön onay anlamına geldiğini ve asıl incelemenin daha sonra yapılacağını unutmayın. Ön başvuruda bulunup olumlu sonuç alanlara detaylı incelemeden sonra kullandırılan kredi için, yalnızca nüfus cüzdanı ve gelir belgesi isteniyor. Ayrıca internet üzerinden de buradan başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Finansbank’ın “anında kredi” sloganına uygun olarak, kampanyaya eksiksiz evraklarla ve sabah saatlerinde başvurmanız durumunda, kredi tutarınız aynı gün içerisinde hesabınıza yatırılıyor.

Finansbank’tan Finansçı Kredi” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir