Finansbank’tan İhtiyaç Anında Hazır Kredi

Nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanmayı planlıyorsanız Finansbank’tan ihtiyaç anında hazır kredi ürününden faydalanabilirsiniz. Bu kredi ürünü özellikle hızlı kredi kullanmak isteyenler için oldukça uygun özellikler taşımaktadır.

Finansbank hazır kredi ürünü sayesinde istediğiniz an hızlı bir şekilde ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. Finansbank’ın bu kredisinden yararlanmanız için öncelikle Finansbank’ın kredili mevduat hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Finansbank kredili mevduat hesabı sahibi olduktan sonra banka sizlere bu hesaba bağlı olarak belirli limitlerde kredi açmaktadır. Bu kredi de hazır kredi olmaktadır. Sizlere sunulan bu kredi limitini istediğiniz an taksitli kredi olarak kullanabilirsiniz.Hazır kredi ürününden yararlanmak istiyorsanız bankanın şubelerine gitmenize veya herhangi bir evrak beyanında bulunmanıza da gerek kalmamaktadır. Krediyi kullanmak istediğinizde bankanın müşteri hizmetlerini veya ATM’lerini kullanabilirsiniz. Kredi kullanma talebinizi beyan ettikten sonra kısa bir süre içerisinde banka istemiş olduğunuz kredi tutarını vadesiz hesabınıza aktarmaktadır.Hazır kredi ürününden yararlandığınız da vade seçenekleri ise 12-18-24-36 vade seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Bu kredi ürününden yararlandığınız da ise belirli oranlarda banka komisyon kesmektedir.

Kalan tutar ise hesabınıza aktarılmaktadır. Banka hazır kredi limitiniz üzerinde artış veya azaltma yapma hakkına sahiptir. Kredi ürününden maksimum 36 ay vade ile yararlanılmaktadır. Eğer sizin ihtiyacınız olan kredi tutarı limitinizden daha fazlaysa ve kullanmak istediğiniz kredinin vadesinin daha yüksek olmasını istiyorsanız Finansbank’ın diğer kredi ürünlerini inceleyebilirsiniz.Eğer Finansbank müşterisi değilseniz ve bu krediden yararlanmak istiyorsanız öncelikle Finansbank’ın kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunmalısınız. Başvurunuzun onaylanması ile banka sizlere hazır kredi limiti tanımlayacaktır. Bu limit tanımlandıktan sonra istediğiniz an kredinizi 36 ay vade ile kullanabilirsiniz.

Finansbank’tan İhtiyaç Anında Hazır Kredi” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir