Flodan Kredi Kartı İle Ayakkabı Alın

Kadınlarımızın vazgeçemediği bir konulardan biri ayakkabı tutkusudur. Bugünlerde gündemde olan Flodan kredi kartına ayakkabı  kampanyaları başlamış durumda. Flonun yeni sezon ayakkabıları ise piyasaya çıktığı andan beri tutuluyor. Farklı tasarımları, kaliteli deriler bu ayakkabıları en çok tercih edilen ayakkabılar olmasında ki baş etkenlerdir. Ayrıca erkek, bayan, çocuk bölümlerinin ayrı olması bizi etkileyen sebeplerden biridir. Mağazaya girdiğinizde gözünüze bir beyazın yoğun olduğu bir içerik hakim olmakta bu da bize alışveriş yaparken rahatlamamızı sağlıyor.

Günümüzde bankaların çıkardığı ve cebimizden bizi nakit taşıma sıkıntısından kurtaran kredi kartları ile alışveriş yaparız. Bu alışverişler genelde taksitlendirme şeklinde olmaktadır. Ancak her bankanın taksitlendirmesi farklı olduğundan elimizde neredeyse bütün kredi kartlarından bulunmaktadır. Ayrıca bazı bankaların erteleme politikaları sayesinde alışveriş yapmamızda hiçbir engel bulunmaz.  Ayrıca Floda da internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. İnternetten alışverişte de taksit seçenekleri bulunmaktadır.

Flo Hangi Kartlara Taksit Yapıyor?

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde taksit fırsatı sunulmaktadır. Ancak ne kadar taksit olacağı zaman zaman değişkenlik gösterir. Zaman zaman Flo kredi kartına taksit imkanları bulunur. Çünkü bu taksitlendirme seçenekleri bankalara göre belli olabilmektedir. Bankanın politikalarının dışında taksitlendirme yapılırken ayrıca ek bir ücret talep edilmez.  Bunun dışında ayrıca 50 ile 500 TL harcamalarınızda flo kapıdan ödeme fırsatı da sunulmaktadır.

FLO KREDİ KARTI
FLO KREDİ KARTI

Alışveriş nasıl yapılır derseniz öncelikle ürünü seçip sepetinize ekliyorsunuz. Flo sitesine üye olduktan sonra eğer kredi kartı ile ödeme yapacaksanız kredi kartı üzerinde yazan isim, soy isim , kredi kartının son kullanma tarihi ve arka yüzündeki son üç rakamı girilir. Ve eğer varsa taksitlendirme seçeneğine tıklayıp daha sonra 3D secure seçeneğine seçip telefonunuza gelen mesajı ekranı girdikten sonra güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlamış oluyorsunuz.

Dediğimiz  gibi Floda kredi kartıyla alışveriş yapmak çok kolay görünüyor. Her geçen gün artan çeşitli ayakkabı seçenekleriyle bizi kendisine hayran bırakıyor. Ayrıca sunulan taksitlendirme seçenekleri alışverişte vazgeçmemizi sağlıyor. Ayrıca size özel fırsatlardan ve erteleme fırsatlarından yararlanmaktan da kaçınmayın. İster internetten isterseniz mağazalarda bu fırsatlardan yaraRlanabileceğinizi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir