Garanti Bankası %0,99 Faizle Bahar Kredisi

Baharın gelmesi ile birlikte bankaların kredi kampanyalarında da bir hareketlilik başladı. Kredi kampanyası düzenleyen bankalardan biri de Garanti Bankası. Garanti Bankası %0,99 faizle bahar kredisi ürünü, düşük faiz ile ihtiyaç kredisi kullanmanızı sağlamaktadır. Bu kampanya dahilinde düşük faiz ile kredi kullanarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Garanti Bankası %0,99 faiz ile verdiği bahar kredisi 3.000TL ve 9 ay vade seçeneğinden yararlananlar içindir. Bu kredi imkanı sayesinde aylık 353,45TL ödeme yaparak 3.000TL nakde sahip olabilirsiniz. Bu şartlar altında kullanacağınız kredi için sadece 99TL kredi kullanım ücreti ödeyeceksiniz.

Garanti Bankası bahar kredisi ürününden yararlanmak için 3.000TL üzerinde ve 36 ay vadeye kadar krediden yararlanmak istediğinizde ise faiz oranlarında ve kredi kullanım ücretinde değişiklikler olmaktadır. 10.000TL ye kadar olan kredi talepleriniz %1,37 faiz oranı üzerinden hesaplanmaktadır. Kredi kullanım ücreti ise 250TL’dir. 30.000TL kredi tutarında ise faiz oranı %1,27 olarak hesaplanır. 36 ay vade olan bu kredi ürününde kredi kullanım ücreti ise 250TL olarak belirlenmiştir. Sizlerde ihtiyacınızı karşılayabilecek kredi tutarını ve vadesini seçebilirsiniz.Kampanyadan maksimum 100.000TL kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bahar kredisi başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra banka kısa süre içerisinde kredi sonucunuzu sizlere bildirecektir. Kredi sonucunuz olumlu olarak cevaplanırsa kredi kullanmak için gerekli olan evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Banka evrakları inceledikten sonra kredi onayından vazgeçme hakkına da sahiptir.Kredi başvurusu yapmanız için gerekli olan evraklar ise ilk başta nüfus cüzdanı ve gelir belgesidir. Bu evraklar genel olarak yeterli olmaktadır. Ancak banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ekstra evraklar talep edebilir. Elektrik, doğalgaz, su, telefon gibi adınıza düzenlenmiş herhangi bir fatura da talepler arasında yer alabilir.

Garanti Bankası %0,99 Faizle Bahar Kredisi” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir