Garanti Bankası Bonus Card Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Bankaların kredi kartı ürünlerinden kullanıyorsanız acil nakit ihtiyaçlarınız da nakit avans kullanabilirsiniz. Kullandığınız avans tutarı faizi ile birlikte sonraki aya yansıyacaktır. Garanti Bankası ise nakit avans kullanmak isteyenlere taksit fırsatı sunuyor. Bonus Card sahipleri nakit avans kullanımlarını 24 aya taksitlendirebiliyor. Garanti Bankası Bonus Card taksitli nakit avans kampanyası detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bonus taksitli nakit avans kampanyası ile maksimum 24 ay vade seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Kullanabileceğiniz Bonus taksitli nakit avans limiti ise 20.000TL ile sınırlandırılmış. Nakit avansınızı Alo Garanti, ATM ve internet şubesi aracılığı ile anında kullanabilirsiniz. ATM’lerden maksimum 4000TL taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Bonus taksitli nakit avans faiz oranı ise %1.29 olarak belirlenmiştir.

Garanti Bankası Bonus Card Taksitli Nakit Avans Kampanyası” üzerine 6 yorumlar

  1. Merhaba. Ben 400 tl taksitli nakit avans çekmek istiyorum 12 ay taksitle. Bunun aylık ödeme tutarını söyleyebilir misiniz.

  2. Merhaba ben 1500 tl 12 veya 9 aylık nakit avans çekmek istiyorum. bunun aylık ödeme miktarları nedir bir de atmlerdinizden nasıl çekebilir bu parayı

  3. 5000 tl 36 ay aylık faız 24 ay aylık 12 ay faız ne kadardır atm hesabından cekılebılırmı

  4. Merhaba,
    Benim garant bonus kredi kartımdan nakit olarak 1000 tl nakit avans çektim müşteri hizmetleri hesplama yapamıyoruz dedi günlük 2,02 faız uygulanıyor dedı bu masraf üzerinden bu kdar mı ? ortalama günlük 20,2 tl lık faızmı odeyecegım lütfen bılgı verır mısınız ?

  5. Mrblar benim bonus kartının limiti 750 lira herkez kendi limiti kadarmi taksitli para kullanıyor yada nakit avans cekebiliyo yoksa dahafazlada çekebilirsiniz limite bakmadan mesala atm ye karti taktigimd tanimli 4000 tl yazıyo ama cekmiyo birde cektigimizde limit tamemen doluyomu kullanamıyoruz yoksa taksitlenip otomatik yine limit aynen devam ediyomu acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir