Garanti Bankası Hesap Açma

Garanti Bankası ayrıcalıklarından yararlanmak için hesap açmak istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Garanti Bankası hesap nasıl açılır, Garanti Bankası hesap açma, Garanti Bankası hesap açma başvurusu konularında merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Garanti Bankası hesap nasıl açılır diye merak ediyorsanız bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Garanti Bankası hesabı açmak için yapmanız gereken bankanın herhangi bir şubesine uğramak. Bankanın şubesinde size hesap açılması için yetkililer sadece nüfus cüzdanınızın fotokopisini isteyecektir. Nüfus cüzdanınızın fotokopisini beyan ederek hesabınızı kısa bir süre içerisinde açtırabilirsiniz. Açacağınız hesap Garanti Bankası vadesi hesap olacaktır. Bu hesaba istediğiniz zaman para yatırabilir ve çekebilirsiniz.

Ayrıca bankanın diğer ürünlerinden yararlanmak içinde bir vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir.Garanti Bankası hesap açma işlemi sonrasında hesabınızı internet bankacılığından da yönetebilirsiniz. Vadesiz hesabınıza bağlı olarak sizlere bir de bankamatik kartı verilecektir. Bu kart ile hem Garanti Bankası hem de tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz ve para yatırabilirsiniz. Vadesiz hesabınızı istediğiniz an kapatabilir veya başka bir şubeden yeni bir hesap açabilirsiniz.

Garanti Bankası Hesap Açma” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir