Garanti Bankası Kredi Kartı Borcunu Sorgulama

Ülkemizde en çok tercih edilen kredi kartlarından biri olan Garanti Bankası Bonus kredi kartı bizlere sağladığı kampanyalar ve ödeme kolaylıkları ile her zaman en çok kullanılan kredi kartları arasında yer almayı başarıyor. Bonus kredi kartını kullanıyorsanız ve kredi kartı borcunuzu anlık olarak takip etmek istiyorsanız Garanti Bankası kredi kartı borcunu sorgulama yöntemleri ile borcunuzu her zaman öğrenebilirsiniz.

Garanti Telefon Bankacılığı

Garanti Bonus kredi kartı borcunu sorgulama için bankanın telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Garanti Bankası telefon bankacılığı ile menülerden kredi kartı borcu sorgulama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Garanti İnternet Bankacılığı

Garanti Bankası internet bankacılığı ile kredi kartınızın güncel borcunu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca dönem için ve geçmiş harcamalarınızı inceleyebilir, kredi kartı borcu ödeyebilirsiniz. İnternet bankacılığı ile güncel borcunuzun yanında gelecek aylarda ödeyeceğiniz taksit tutarlarını da inceleyebilirsiniz.

Garanti ATM

Garanti Bankası kredi kartı borç sorgulama işlemini bankanın ATM’lerinden de yapabilirsiniz. Kartınızla ATM’den güncel borcunuzu öğrenebilir ve geçmiş harcamalarınızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca hızlı bir şekilde ATM’lerden kredi kartı borcunuzu da ödeyebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcunu Sorgulama” üzerine 5 yorumlar

  1. kredi kartı başvurum onaylanmış ve basıldığını söyledi müşteri hizmetleri bişiler almam lazım kendime ihtiyacım var nakit olmadğı için en erken ne zaman gelir acaba ne kadar çabuk erken gelirse benim için o kadar çok iyidir ? ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir