Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi

Ramazan ayı, tüm Müslüman ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de ekonomik hareketliliğin yükseldiği ve alım-satım işlemlerinin yoğunlaştığı bir ay. Bu ekonomik canlılık ortamı, Ramazan Bayramı ile zirve yapıyor. Birçok tüketici için toplumsal geleneklerin doğurduğu ihtiyaçları karşılamak ve bu sırada nakit döngüsünü sürdürebilmek oldukça zor. Bankalar da bu ihtiyaçları karşılayarak müşteri portföylerini genişletmek için Ramazan ayı ve bayramı için özel kredi paketleri sunuyorlar. Sizlerle, Garanti Bankası’nın 2014 yılı Ramazan Bayramı için sunduğu kredi paketini paylaşmak istedik.

Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi 2014 Özellikleri

Banka tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan basın bildirisi ile tanıtılan kredi paketi, “bayram fırsatları için bayramı beklemeyin” sloganı ile sunuluyor. Birçok banka bayram kredisi için Ramazan ayının son haftasını beklerken bu paketi Ramazan başlamadan duyuran Garanti, televizyon reklamlarında da Engin Günaydın’ın sesiyle bu durumu “Garanti’nin farkı” olarak sunmuştu.

Garanti Bankası’nın Ramazan Bayramı kredisinin faiz oranı %0,95 olarak belirlenmiş. Dosya masrafı olarak ise, kullanılan kredi tutarına göre 95 ilâ 250 TL alınıyor. Kredinin kullanımı için alınan toplam ücretler, sigorta ve vergiler eklendiğinde 140-550 TL arasında değişiyor. Maksimum 36 ay vade ile kullanılabilen bu kredinin aylık toplam maliyeti 9 ay vade için %2,13 ve 36 ay vade için %1,64 düzeyinde.

Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi 2014 Koşulları ve Başvuru
Bankanın çok ses getiren bu kampanyası ile, en fazla 100.000 TL kredi kullanılabiliyor. Yaz aylarını rahat geçirmeniz ve bayram harcamalarınızı şimdiden rahatça yapıp daha sonra kendinize uygun taksitler halinde ödeyebilmeniz için sunulan bu kredi, yalnızca bireysel müşterilere veriliyor. Başvuru esnasında kimlik ve gelir belgelerinizi sunmanız gerekiyor. Ancak SGK kaydınızın olmaması veya kredi skorunuzun düşük olması gibi durumlarda, banka ek belge veya kefil talep etme hakkını saklı tutuyor. Bu krediye internet üzerinden başvurmanız da mümkün. Bu başvuru ile müşteri bir ön onay sürecine alınıyor ve olumlu bulunan müşteriler en yakın şubeye davet ediliyor. Garanti Bankası’nın 2014 Ramazan Bayramı kredisine buradan başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi” üzerine yorum

  1. Ben ev hanimiyim esim sizin bankadan maasini cekiyo otomatik takimatla jredi cekmek istiyom 5000tl ye ihtiyacim var bana yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir