Garanti Bankası Sanal Pos Başvurusu

İnternet üzerinden alışveriş imkanı sunan firmalar sanal pos kurarak para tahsilatlarını daha sağlıklı gerçekleştirebiliyorlar. Garanti bankası sanal pos ile bankanın kampanyalarını müşterilerinize sunabilirsiniz. Ayrıca diğer bankalarında kredi kartlarından çekim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası sanal pos başvurusu yaparak internet üzerinden kredi kartı ile alışveriş imkanını müşterilerinize sunabilirsiniz.

Garanti Bankası sanal posa sahip olmanız için web sitenizin ve firmanızın bazı şartlara uygun olması gerekmektedir. Bu şartlar genel olarak firmanızın yetkileri ve web sitenizin sağlıklı olmasına yöneliktir. Garanti Bankası web sitenizin profesyonel olarak kurulmasını ve bütün linklerin çalışmasını şart koşmaktadır. Müşterilerinize sattığınız ürünlerin kataloğu ve alışveriş sepetinin olması gerekli. Firma web sitesinde sunduğu ürünleri ve logoları üzerinde haklara sahip olması gerekmektedir. Ayrıca müşterilerine sunduğu müşteri hizmetleri, iade şartları, garanti şartları gibi gerekli olan bilgilerin olması gerekli.

İnternet üzerinden müşterilerinize sunduğunuz ürünlerin temin konusu hakkında gerekli ağın kurulması ve bu konu hakkında bilgilendirici bir yazının olması gerekmektedir. Firmanın web sitesinde sattığı ürünlerin de Türkiye kanunlarına uygun ürünler olması gerekmektedir. Türkiye kanunlarınca satılması yasak olan ürünleri satan bir firma Garanti Bankası tarafından sanal pos hizmeti alamamaktadır. Web sitesinde firmanın iletişim ve adres bilgilerinin yer alması gerekmektedir.Firma internet üzerinden döviz cinsinden satış yapacaksa bu durumu da kesin belirtmelidir. Ayrıca döviz kuru neye göre belirlenecek gibi bilgileri de belirtmelidir.Bu şartların yanı sıra en önemlilerinden olan SSL Sertifikasına sahip olmalıdır. SSL Sertifikası ile müşterilerine güvenli alışveriş imkanı sunan firmalara banka sanal pos ürününü sunmaktadır.Garanti Bankası burada yazılanlar haricinde ek istekleri olabilir. Garanti Bankası sanal pos başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bilgi ve talep formunu da buradan doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir