Garanti Bankası Şube Kodları ve Telefon Numarası

Ülkemizdeki en büyük bankalardan biri olan Garanti Bankası’nın ülkemizin tüm illerinde ve neredeyse her ilçesinde şubeleri ve ATM’leri bulunuyor. Garanti Bankası’nın ATM’lerine “Paramatik” adı veriliyor. Bu göz alıcı büyüklük, birçok kişinin Garanti Bankası müşterisi olmasa dahi bu banka ile işinin olmasının sebebi. Biz de sizlerle, Garanti’nin şube, genel merkez, müşteri hizmetleri gibi iletişim kanallarını paylaşmak istedik.

Garanti Bankası Şube Kodları

Garanti Bankası, ülkemizdeki en önemli bankalardan biri olduğunu, internet kullanımında da gösteriyor. Mobil uygulamaları ile sayısız ödül alan Garanti Bankası, şube ve paramatik arama işlemleri için kendi internet sayfasında özel bir arabirim oluşturmuş. Üstelik bu arabirimde kiralık kasa bulunduran veya öğlen açık olan “özel” şubeleri de görüntüleyebiliyorsunuz. Garanti’nin “şube ve paramatik arama” arabirimine buradan ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Genel Müdürlük ve Müşteri Hizmetleri
Garanti’nin Genel Merkez telefon numarası 0212 318 18 18 ve adresi: “Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş İstanbul” şeklinde. Garanti Bankası’nın müşterileriyle iletişim için oluşturduuğu birçok kanal bulunuyor. Bunların en önemlisi olan 444 0 338 numaralı “haklı müşteri hattı” ile müşterilere %100 memnuniyet sağlanması hedefleniyor. Banka ayrıca internet üzerinden de tüm sorularınızı cevaplıyor. Twitter ve Facebook üzerinde “garantiyesor” adıyla oluşturulan sayfalarla, müşteri şikayetleri dinlenerek değerlendiriliyor. Ayrıca Garanti’nin “müşteriye kulak ver” ekibi, internet üzerinden gelen şikayetlere telefonla geri dönüş sağlıyor. Bankanın ayrıca 444 0 333 ve 0850 222 0 333 numaraları ile ulaşılabilen “Alo Garanti” hattı bulunuyor ve 7/24 hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir