Garanti Bonus Sms İle Limit Artırma

Garanti Bonus kredi kartına sahipseniz ve kredi kartınızın limiti artmıyorsa Garanti Bonus sms ile limit artırma işlemini yapabilirsiniz. Aynı zamanda bankanın şubelerine de başvuru yaparak limitinizi artırabilirsiniz.

Garanti Bonus smsle limit artırma işlemini yapmak için Artır – İstediğiniz Limit – Kartın Son 6 Hanesi ve Aylık Net Gelirinizi aralarında bir boşluk bırakarak 3340’a gönderebilirsiniz. Eğer limit artırım işlemini yurt dışındayken yapacaksanız aynı bilgileri yazarak 0532 752 33 40’a göndermeniz yeterlidir.

Bu işlem sonrasında banka limit artırım talebinizi alacak ve değerlendirmeye gidecektir. Eğer kredi notunuz ve geliriniz limit artırımına uygunsa limitiniz kısa bir süre içerisinde artacaktır. Limit artırma işlemi her zaman kesin sonuç vermemektedir. Banka yaptığı incelemede eğer kredi artışını uygun görmezse talebinizi olumsuz olarak sonuçlandırabilir.

Bonus sms ile limit artırma sonrasında limitinizin artıp artmadığını ekstrenizden, internet bankacılığından ve müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Bonus kedi katı limit artırım işlemini aynı zamanda internet bankacılığından da gerçekleştirebilirsiniz. Banka limit artırım taleplerinizde sizlerden gelir belgesi isteme hakkına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir