Garanti’den İlk Defa Kredi Alacaklara Özel İndirimli Kredi

Garanti Bankası’ndan ilk defa kredi kullanacaklar çeşitli avantajlarla nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Garanti’den ilk defa kredi alacaklara özel indirimli kredi sayesinde yüksek miktarlarda ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası ilk kredim özellikleri
Garanti Bankası’ndan ilk defa kredi kullanacaksanız banka sizlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan en önemlisi evraksız kredidir. Bankadan kredi talep ettiğinizde sizlerden herhangi bir evrak istenmemektedir. Sadece nüfus cüzdanınız ile kredinize başvurabilirsiniz. Bir çeşit hazır kredi olan bu kredi ürününden yararlanmak istediğinizde maksimum 100.000TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Krediden maksimum 36 ay vade seçeneği ile yararlanılmaktadır. Yüksek meblağlı kredi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu kredi kampanyasından yararlanmak için sadece Garanti Bankası’ndan ilk kredinizin olması yeterlidir.

Bankanın kredi faiz oranları ise tutar ve vadeye göre değişiklik göstermektedir. 3.000TL ve 9 ay vade ile kullanmak istediğiniz kredilerde faiz oranı sadece %0,99 olarak hesaplanmaktadır. Bu özelliklerdeki kullanmak istediğiniz kredinin aylık taksit ödemesi ise 353.45TL olmaktadır. Kredi tahsis ücreti banka tarafından tahsil edilmekte olup 99TL olarak belirlenmektedir.

10.000TL kredi ihtiyacınız için 36 ay vade seçeneğinden yararlanmak istediğinizde faiz oranı %1.37 olarak belirlenmektedir. Bu özelliklerde kullanmak istediğiniz kredinin aylık taksit tutarı ise 370,25TL’dir. Bu özelliklerdeki krediler içinde kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kredi tahsis ücreti ise 250TL olarak belirlenmektedir.

30.000TL kredi tutarı ve 36 ay vade seçeneğinden yararlanmak istediğinizde ise faiz oranı %1,33 olarak belirlenmektedir. Bu özelliklerde kullanmak istediğiniz kredide aylık ödeyeceğiniz taksit ise 1.101,99TL’dir. Bu şartlar altında da ödeyeceğiniz kredi tahsis bedeli 250TL olarak belirlenmektedir.
Garanti Bankası ilk kredim başvurusu
Garanti Bankası ilk kredim başvurusu yapmak için bankanın herhangi bir şubesine uğramanız yeterlidir. Eğer şubeye gitmeden ön onay almak istiyorsanız internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için buraya tıklamanız yeterlidir. Formu doldurup gönderdikten sonra banka kısa süre içerisinde sizlere kredi başvuru sonucunuzu bildirecektir.

Garanti’den İlk Defa Kredi Alacaklara Özel İndirimli Kredi” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir