Halk Bankası Hesap Açma

Halk Bankası ayrıcalıklarından yararlanmak için hesap açmak istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Halk Bankası hesap nasıl açılır, Halk Bankası hesap açma, Halk Bankası hesap açma başvurusu konularında merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Halk Bankası hesap açma başvurusu yapmak için bankanın şubelerine uğramanız yeterlidir. Halk Bankası hesap açma işlemi için sadece nüfus cüzdanı fotokopinizi bankanın yetkililerine beyan etmeniz yeterlidir. Banka yetkilileri sizin adınıza dakikalar içerisinde vadesiz bir hesap tanımlatabilirler. Açılan bu vadesiz hesap ile para yatırabilir, para çekebilir, internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Ayrıca banka sizlere vadesiz hesabınıza bağlı bir bankamatik kartı verecektir. Bu bankamatik kartı ile hem Halk Bankası ATM’lerinden hem de diğer bütün bankaların ATM’lerinden para çekebilirsiniz.Halk Bankası hesap açma işleminden sonra hesabınıza kredili mevduat hesabı da tanımlatabilirsiniz. Kredili mevduat hesabı başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere gelirinize orantılı olarak ek bir limit tanımlatacaktır.

Bu limiti isterseniz nakit olarak kullanabilirsiniz, isterseniz de alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kredili mevduat limiti sayesinde hesabınızda para olmadığı zamanlarda dahi nakit kullanabilirsiniz.

Eğer çalıştığınız kurum maaş hesabı olarak Halkbank ile anlaşmış ise sizin yapmanız gereken bir şey yoktur. İş yerindeki evraklarınızla birlikte hesap işlemleriniz halledilmiş olur en son sizden sadece banka kartınızı almanız ayrıca bankanın başka hizmetlerinden faydalanmanız için kredi kartı v.s gibi konulardan bilgi verip imza atma işlemleri için şubeye davet ederler..

Halk Bankası Hesap Açma” üzerine 3 yorumlar

  1. kendi adıma hesap açtım 2 hafta oldu gelmedi kartım şubeyi aradım adınızla ilgili hiç bir işlem bulunamadı diyolar napmam gerek

  2. Bankaniz da cok memnumun ihtiyacim gidermek için başvuruda bulunuyorm teşekur ediyorm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir