Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Paraf kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için bankanın telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Halkbank kredi kartı başvuru sonucu için telefon bankacılığında müşteri temsilcisine bağlanmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi sizlerin bilgilerini kontrol ederek kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında sizlere bilgi verecektir.

Ayrıca kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için bankanın şubelerine giderebilirsiniz. Bankanın şubelerinde müşteri temsilcisi ile görüşerek hızlı bir şekilde kredi kartı başvurunuzun ne durumda oluğunu öğrenebilirsiniz.

Paraf kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için ayrıca bankanın internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığına bilgileriniz ile giriş yaptığınızda kedi kartı ile ilgili olan bölümden kredi kartınızın onaylanıp onaylanmadığını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme” üzerine 7 yorumlar

  1. 20 gün önce kredi kartı için başvurmuştum. Halen sonucu belli olmamış böyle bir şey olur mu?

  2. Sn.Atik,
    Kredi kartı başvurusu normal şartlar altında bir hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. Sizin kredi kartı başvurunuz çoktan sonuçlanmalıydı. Halk Bank’ın online kredi kartı başvuru sorgulama hizmeti bulunmuyor ne yazık ki. Bu yüzden internet bankacılığı, telefon bankacılığı ya da bankanın şubelerine ulaşarak kredi kartı başvuru sonucunuzun son durumu hakkında bilgi almalısınız.

  3. Giresun yağlıdere ilçe müftülügüne bağlı memurum görevim imamlık halkbank giresun espiye şubesisiyle çalışıyorum maaşımı sizden çekiyorum geçenlerde Halkbank Espiye şubesini aradım hem kredi kartı başvurusu hem bankamatik kartı başvuru yaptım bankamatik kartım basılmış dediler ama kardi kartı basılmamış dediler bu kadar uzun mu sürüyor böyle 20 gün oldu başvuru yapalı illaki maaşımı başka bankalara mı taşıyalım yani yetkilelere sesleniyorum bankamatik ve kredi kartımın basılıp tarafıma ulaşmasını istiyorum çok zaman geçti aradan bu kadar uzun sürmemesi lazım

  4. Bekliyorum bakacağız ne kadar kaliteli bir bankasınız hemen geri dönüş yapıyormusunuz veya ne kadar süre bekletiyorsunuz hepsini göreceğiz ve buradan yazacağım olumlu veya olumsuz

  5. iyi günler ben kamu personeliyim maaşımı halkbanktan alıyorum daha önceden adıma bir kredi kartı çıkmış fakat haberim yoktu taki internet şubesinden görene kadar 16.07.2014 itibariyle istedim müşteri hizmetleriniz o kartı iptal edip yeniden gönderecebileceğini söyledi acaba kaç gün sürer gelmesi.tşk

  6. Paraf kredi kartı başvurusu yaptım.20 gün oldu hala sonuçlanmadı. Çok ihtiyacım var kredi kartına gereğinin yapılmasını arz ederim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir