Halkbank Taşıt Kredisi

Halkbank taşıt kredisi ile hem sıfır hem de ikinci el araçlar için kredi desteğinden yararlanabilirsiniz. Hayalinizdeki araca sahip olmak için banka kredilerinden yararlanmak istiyorsanız Halkbank faiz ve vade oranlarını inceleyerek sizlere uygun olan seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Halkbank taşıt kredisi faiz oranları ve vadesi

Halkbank birkaç taşıt kredisi ürününü müşterilerine sunmaktadır. Bu krediler sıfır ve ikinci el taşıt kredileri ve masraflı masrafsız taşıt kredileri olarak değişmektedir. Kredilerden yararlanırken kendi imkanlarınıza uygun olan krediden yararlanabilirsiniz.

Sıfır bir araç için taşıt kredisi kullanacaksanız %1.10 faiz oranı ve maksimum 48 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bu özelliklerdeki taşıt kredisi dosya masrafı maksimum 262.50TL olmaktadır. Eğer sıfır kilometre araçlarınız için masrafsız kredi kullanmak istiyorsanız faiz oranı %1.19 olmaktadır. Masrafsız araç kredisi ürününden de 48 ay vadeye kadar yararlanabiliyorsunuz.

İkinci el araçlarınız içinse %1.15 faiz oranlı krediden yararlanabilirsiniz. Bu faiz oranından yararlanmak istediğinizde yararlanabileceğiniz maksimum vade 24 aydır. Eğer 25 ay ve 48 ay aralığında vade seçeneklerinden yararlanmak isterseniz kredi faizi %1.19 olmaktadır. Dosya masrafı ise maksimum 300TL olmaktadır. İkinci el araçlarınız için masrafsız kredi ürününden de yararlanabilirsiniz. Masrafsız olarak kredi kullanmak isterseniz faiz oranı %1.30 olmaktadır. Bu krediden maksimum 48 ay vadeden yararlanabilmektesiniz.

Halkbank taşıt kredisi başvurusu için gerekli evraklar
Halkbank’ın taşıt kredisi ürünlerinden yararlanmanız için öncelikle gelir belgeniz, ikametgah belgeniz ve nüfus cüzdanı fotokopisi gerekmektedir. Bu evraklara ek olarak eğer alacağınız araç sıfır kilometre bir araç ise aracın proforma faturası gerekmektedir. Almak istediğiniz araç ikinci el ise, aracın ruhsatını bankaya beyan etmeniz gerekmektedir.Bahsetmiş olduğumuz bu belgeleri hazırladıktan sonra taşıt kredisi başvurunuzu Halkbank’ın herhangi bir şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.Aksi halde bankanız sizden bu belgeleri hazırlayıp yeniden şubeye gelmeniz gerektiğini söyleyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir