Halkbank’tan Bahara Özel İhtiyaç Kredisi

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte Halkbank müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermesine yönelik düşük faizli kredisi olan Halkbank bahara özel ihtiyaç kredisi ürününden yararlanabilirsiniz. Bu ihtiyaç kredisi sayesinde uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Halkbank’ın müşterilerine sunduğu bahar kredisinde faiz oranı birin altına indirildi. 3.000TL ve 12 ay vadeye kadar kullanacağınız kredilerde faiz oranı %0.99 olarak belirlenecektir. 20.000TL ve 12 ay vadeye kadar olan kredi taleplerinizde ise kredi faiziniz %1.15 olacaktır. Eğer vade seçeneğini 36 olarak seçerseniz %1.19 ve %1.23 olarak sizlere iki adet faiz seçeneği sunulacaktır. %1.19 faiz seçeneğinden yararlandığınız da dosya masrafınız 199TL olacaktır. %1.23 faiz oranından yararlanmak istediğinizde ise dosya masrafı sadece 5TL olacaktır. 50.00TL krediye kadar yararlanabileceğiniz bu kredi ürününden kendinize uygun olan seçenek için başvuruda bulunabilirsiniz.

Bahar kredisi başvurusu yapmanız için bankaya bazı evrakları beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar ise nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgenizdir. Bu iki evrakın yanı sıra banka sizlerden gerekli gördüğü anlarda ekstra evraklar isteyebilir. Bunlar ikametgah evrakı, elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi adınıza düzenlenmiş fatura ve kefil. Genel olarak kredi risk raporu orta seviyede olan kişilerden ekstradan bu evraklar talep edilebilmektedir. Ayrıca maaşını Halkbank’tan alan müşterilerin herhangi bir gelir belgesi beyan etmesine gerek yoktur.Halkbank bahar kredisi başvurusu için bankanın herhangi bir şubesine uğramanız gerekmektedir. Kredi başvurusu için gerekli olan evraklar ile birlikte bankaya giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra ortalama olarak 3 iş günü içerisinde sizlere kredi sonucunuz bildirilecektir. Eğer kredi sonucunuz olumlu olarak görülmüşse kredinizi gün içerisinde nakit olarak kullanabilirsiniz.

Halkbank’tan Bahara Özel İhtiyaç Kredisi” üzerine 2 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir