Hepsiburada Kredi Kartına Taksit Seçenekleri

Giderek artan alışveriş çılgınlığı sanal aleme de sıçramış durumdadır. Kendini bu konuda geliştirmiş olan hepsiburada kredi kartına taksit seçenekleri sunan siteler arasında yer alır. Telefon kontörü, gıda’ ya 4 taksit seçeneği , 75-300 TL siparişlerinde 6 taksit, 301 TL ve üzeri alışverişlerinize ise 9 kadar kredi kartına taksit uygulanmaktadır. Sadece kredi kartına değil alışveriş için size bir çok seçenek sunulmaktadır. Banka kartı ,kredi kartı , kredi kartınızda biriken puanlar , kapıda ödeme ve havale kullanarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Yakın zamanda kredi kartlarına taksit sınırlandırılması getirildiğinden telefon, beyaz eşyalarda 9 kadar  taksit seçeneği ile alabiliyoruz. Önceden firmaların izledikleri politikalara göre 36 taksite falan varıyordu. Ancak kişiler borçlarını zamanında ödeyemediğinden devlet kart borçlarının önünü kesmek için böyle bir uygulamaya geçmiştir. Bir takım faydalar sağlasa da ticarette bazı düşmeler yaşandığını söylemeden geçmemekte fayda bulunur.

Diğerlerinde olduğu gibi hepsiburada’ da kredi kartlı güvenli alışveriş kullanmaya geçmiştir. Böylece hem kişiler hem kendisi rahat alışveriş yapma fırsatı sunmuştur. Dilerseniz kapıda ödeme şeklinde de alışveriş yapabilirsiniz. Ancak bunda taksit seçenekleri bulunmamaktadır. 100-4500 TL harcamalarınıza kadar kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Böylece kendinizi riske atmadan alışverişin tadını çıkarırsınız.

Hepsiburada Alışveriş Adımları

Öncelikle yapmanız gereken ürününüzü sepetinize ekleyip hepsiburada alışveriş adımları seçeneklerine geçmenizdir. Siparişi tamamla seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekrana üye olmanız bazı bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Eğer üyeyseniz beni hatırla seçeneği ile kolayca diğer işlemlere geçebilirsiniz. Daha sonra kredi kartı seçeneğine tıkladıktan sonra önünüze bankanın uygulamalarına göre bazen peşin fiyatına taksit bazen ise belli bir faiz oranı ekleyerek taksitlendirme çıkacaktır. Buradan kartınızı  ve taksitlendirme seçeneğini seçtikten sonra dilerseniz 3D Secure sistemiyle alışverişinizi güvenli kredi kartı alışverişi ile sonlandırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz internet şubeniz aracılıyla sanal kart alıp ona alışveriş sırasında limit atabilir daha güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Önerimiz hepsi burada güvenli bir site olduğunu belirttikten sonra size uyguladıkları bu fırsatlardan yararlanmanızdır. Hangi kredi kartıyla taksitli alışveriş yaparım derseniz ; worldcard, bonus card, maximum card ,cardfinans, shop& miles card ,axess, advantage card gibi kredi kartlarına taksitlendirme seçeneği vardır. Bu siteler sayesinde taksitli ve güvenli alışverişin tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir