Hibe Kredi & Geri Ödemesiz Kredi Nasıl Alınır?

Bazı yatırımcılar ve firmalar hibe kredi yani geri ödemesiz kredi alarak işlerini büyütebilmektedir. İş yerini büyütmek isteyenler ya da yeni iş kurmak isteyenler destek için hibe kredilerine başvurabilirler. Hibe kredisi geri ödemesiz kredi nasıl alınır derseniz öncelikle krediyi alacağınız kurumu araştırmalısınız.

Bu yazımızda sizlere Kosgeb‘ten bahsedeceğiz. Kosgeb bu konularda ülkemizde en büyük destek veren kuruluşlardan biridir. Kosgeb sayesinde bir çok firma işlerini büyütmekte ve bunların yanında yeni iş girişimleri yapanlar da Kosgeb sayesinde iş yerlerini kurmaktadır. Kosgeb, bir çok konuda destek vermektedir. İş geliştirmek isteyenler ve yeni iş kurmak isteyenler ilk olarak Kosgeb desteklerini araştırabilirler. Kosgeb bunların yanında fuar desteği gibi destekler de vermektedir.Hibe kredi olarak da bir çok desteği mevcuttur. Özellikle yeni iş yeri açmak isteyenler kolaylıklar sağlanmaktadır. Verilen hibe kredilerinin yanı sıra geri ödemeli krediler de verilmektedir. Hibe kredilerinin meblağlarından daha çok meblağlar kullanmak isteyenler kolay geri ödemeli kredilerden yararlanabilmektedir. Ayrıca verilen hibenin yarısının ödendiği destekler de mevcuttur.

Hibe Kredi & Geri Ödemesiz Kredi Nasıl Alınır?” üzerine 2 yorumlar

  1. HİBE KREDİSİ İÇİN KOSGEP DENİYOR AMA KOSGEP EĞİTİME DESTEK VERMİYOR. KREŞ AÇMAK İSTİYORUZ HİBE KREDİSİNİ NASIL ALABİLİRİZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir