HSBC KrediNET Kampanyası

Nakit ihtiyaçlarınız için banka kredilerinden yararlanmak istiyorsanız HSBC KrediNet kampanyası dahilindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bankanın sunduğu kredinin özelliklerini yazımızın devamında inceleyebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC KrediNet kampanyası özellikleri
HSBC KrediNet kampanyası 26 Mart ve 18 Nisan 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyanın son bulduğu tarihten sonra bu özelliklerden yararlanamamaktasınız. Krediden maksimum 40.000TL’ye kadar olan ihtiyaçlarını için yararlanabilirsiniz. Bankanın kampanyası dahilinde kredi faizleri ise kredinin vadesine göre değişmektedir.

12 ay vade ile kullanmak istediğiniz krediler için %1,17 faiz oranı yansıtılmaktadır.13 ay ve 24 ay arasında kullanmak istediğiniz vade seçeneklerinde ise faiz oranı %1,34 olarak belirlenmektedir.25 ay ve 36 ay arasında kullanmak istediğiniz kredilerde ise faiz oranı %1,48 olarak belirlenmektedir.Buradan anlaşıldığı gibi kredinizi ne kadar az vadede kullanırsanız o kadar faizden kar etmiş olursunuz.Örnek olarak 15.000TL 36 ay vade ile kullanacağınız kredi için aylık ödeyeceğiniz kredi tutarı 568TL olacaktır. Kredi kullandığınızda dosya masrafı olarak banka 229TL tahsil edecektir. Banka ayrıca kaza sigortası da yaptırmaktadır. 2.500TL ve üzeri kredi taleplerinizde banka kaza sigortası primi olarak 106TL tahsil etmektedir.

HSBC KrediNet kampanyası başvurusu
HSBC KrediNet kampanyası seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız başvurunuzu bankanın herhangi bir şubesine yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın şubeleri haricinde telefon bankacılığı ve internet bankacılığı aracılığı ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.Bankanın müşterisi değilseniz başvurunuzu bankanın web sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için buraya tıklayarak HSBC kredi başvurusu ekranına ulaşmanız yeterlidir. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra formu göndermeniz ile kısa bir süre içerisinde banka kredi sonucunuzu sizlere bildirecektir. Kredi başvurusu sonrasında sizlere gelen onay ön onaydır. Kesin onay için kredi kullanmanız için gerekli olan evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir.

HSBC KrediNET Kampanyası” üzerine 2 yorumlar

  1. başka bir bankaya kıredi borcum var şimdi bu bankadan kıredi almakm istiyorum alma şansım varmı

  2. Telefon alim satim tamir isi yapiyrum kendi isyerim yaklasik bir senelik esnafim bayram nedeniyle biraz kredi kullanmak istemistim ilginiz icin tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir