HSBC Sanal Pos Başvurusu

HSBC sanal pos başvurusu yaparak internet üzerinden kredi kartı ile satış yapabilirsiniz. HSBC sanal pos sahibi olmak içinde sitenizin bazı standartlara sahip olması gerekmektedir. Belirli kurallar içerisinde sanal pos ihtiyacınızı HSBC Bankası’ndan karşılayabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için gerekli ihtiyaçlar ise aşağıdaki gibidir.

HSBC sanal posa sahip olmak için öncelikle ürünlerinizi satacağınız internet sitenizin bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu özelliklerden en önemlisi güvenlik sertifikasıdır. Web sitenizin SSL sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Web sitesinde güvenliğin olması banka için çok önemlidir. Çünkü herhangi bir korsan saldırıya karşı güvenlik alınmamış bir sitede sanal pos kurulması bazı sorunlara yol açabilir.

Web sitenizin güvenlik kurallarına uyumlu olmasının yanında içerik olarak da yeterli olması gerekmektedir. Web sitenizde sergilediğiniz ürün ve hizmetlerin açıklamaları doğru ve tam olmalıdır. Müşteri ürün ve hizmetleri incelediğinde tam bir bilgiye sahip olarak ürünlerinizi almalıdır. Ayrıca sitede firmanızın iletişim ve adres bilgileri yer almalıdır.

Ürün ve hizmetler sonrasında müşterilerin iptal iade haklarının belirtildiği bir alanın olması da bankanın istekleri arasında. Firmanızın müşterilerine sağladığı müşteri hizmetleri servisinin de sitede belirtilmesi gerekmektedir.Bu kuralların yanı sıra siteniz üzerinden yasalara uygun hizmet ve ürün satmanız gerekmektedir. Yasaların yasakladığı herhangi bir ürün veya hizmet sunmanız halinde banka sizlere sanal pos tanımlamayacaktır. Sizlerde internet üzerinden satış yapmak için HSBC sanal posa sahip olmak istiyorsanız bankanın şartlarına uyarak sanal pos başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir