ING Bank Borcuna Sadık Müşteriye Düşük Faizli Kredi

ING Bank kredisini düzenli ödeyenle ödemeyeni ayıran bir kampanya başlattı. ING Bank borcuna sadık müşteriye düşük faizli kredi imkanı ile ödemelerini düzenli yapmış olan müşterilerine daha düşük faizlerle kredi sunuyor.

Eğer kredi kullanmışsanız ve ödemelerinizi gününde eksiksiz olarak gerçekleştirmişseniz ING Bank sizlere daha uygun faiz oranlarla kredi sunmakta. ING Bank borcuna sadık müşteriye düşük faizli kredi sayesinde 12 ay vade ile kullanmak istediğiniz kredilerde faiz oranı %0,89 olarak belirlenmekte. Eğer kredinizi 36 ay vade ile kullanmak isterseniz bu sefer de kredi faizi %1,19 olarak belirlenmektedir. Bu kredi kampanyası 10.000TL ve 100.000TL arasındaki tutarlar için geçerli olmaktadır.

ING Bank düşük faizli kredi imkanından yararlanmak için kredi notunuz 1700 ve üzeri olması gerekmektedir. Kredi notunuz 1700 ve üzerinde ise ING Bank sizlere çok uygun faiz oranları ile kredi kullanmanızı sağlamaktadır. Bu kredi anlayışı ilk defa ING Bank tarafından müşterilere sunulmuştur. Bankanın amacı borcuna sadık olan müşterilerine daha uygun krediler vererek onları mükafatlandırmak. Eğer sizlerinde kredi notunuz 1700 ve üzeri ise ING Bank eski köye yeni adet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

ING Bank Borcuna Sadık Müşteriye Düşük Faizli Kredi” üzerine yorum

  1. merhaba bankanızdan kredi kullandım ödemelerim devam edeiyor 0.99 dan kredi çekmem mümkün mü iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir