ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank kredi kartı başvurusu yaparak hem bankanın hem de Bonus özellikli kartların avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı sahibi olarak sizlerin yararlanacağı en büyük avantaj taksitli alışverişler olacaktır. Bu alışverişlerde uzun vadeli taksit seçeneklerinden yararlanacağınız gibi ertelemeli kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Ertelemeli olan alışverişlerinizde, yaptığınız alışverişi bankaların belirlediği ay kadar erteleyebilirsiniz. Genellikle bu ertelemeler 3 ay gibi süreler olmaktadır. Alışverişi yaptıktan sonra ekstrenize 3 ay sonra yansır. Bunun yanında yapacağınız alışverişlerden puanlarda kazanabilirsiniz. Ne kadar çok kredi kartı ile alışveriş yaparsanız o kadar çok puan kazanmış olursunuz. Kazandığınız puanları ise dilediğiniz gibi bedava alışveriş yaparak harcayabilirsiniz.

ING Bank kredi kartına başvurmak oldukça kolay. Ayrıca bankanın kredi kartından nakit avans çekme imkanınızda var. Nakit avans sayesinde acil paraya ihtiyacınız olduğu zamanlarda kredi kartından limitiniz doğrultusunda bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu sayede fazla sıkıntıya girmeden nakit ihtiyacınızı karşılar ve ekstrenizin günü geldiğinde geri ödemesini gerçekleştirirsiniz. Kullanacağınız nakit avansları taksitlendirme imkanınızda bulunmaktadır.

ING Bank kredi kartına nasıl başvurulur diye merak ediyorsanız yapmanız gereken gerekli evraklarla birlikte bankaya gitmektir. İhtiyacınız olan evrak nüfus cüzdanı ve gelir belgesidir. Banka kartınızın limitini aylık gelirinize göre belirleyecektir. Eğer şubeye gidecek vaktiniz yoksa bankanın web sitesinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak hızlı bir şekilde başvur yapabilirsiniz. Başvuru sonuçlarınız cep telefonunuza bildirilecektir.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu” üzerine 3 yorumlar

  1. beni aradılar kredi kart hiçin ıng banka bende kabul etim ama bir cevap yok dahalan ne yapam gerek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir