ING Bank Kredi Kartı Borcunu Sorgulama

ING Bank kredi kartı borcunu sorgulama işlemlerinizi çeşitli yollardan yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz kredi kartının borç durumunu öğrenmeniz için sadece şubeye gitmeniz gerekmez. Ayrıca izleyeceğiniz bu yöntemlerle anlık borcunuzu öğrenebilir ve borcunuzu ödeyebilirsiniz. ING Bank kredi kartı borcunu sorgulamak için aşağıdaki yöntemleri izleyebilirsiniz.

ING Bank Telefon Bankacılığı

ING Bank telefon bankacılığı aracılığı ile kredi kartınızın güncel borcunu öğrenebilirsiniz. Bunun için bankanın telefon bankacılığını arayarak ilgili menülerden kredi kartı işlemlerinizi yapmaktır. Borcunuzu sistem tarafından öğrenebilirsiniz ve isterseniz müşteri temsilcisine bağlanarak işlemlerinizin detayını alabilirsiniz. Sistem tarafından güncel borçlarınız bazen geç görünebilir. Bu yüzden müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

ING Bank İnternet Bankacılığı

ING Bank internet bankacılığı ile kredi kartı borçlarınızı anlık görebilirsiniz. Bankanın internet şubesine bilgileriniz ile giriş yaptığınızda sahip olduğunuz kredi kartlarını görebilirsiniz. Kredi kartlarına olan borcunuzu görebilir, isterseniz toplam borcunuzu da sorgulayabilirsiniz. Bankanın internet bankacılığından isterseniz kredi kartı borcunuzu da ödeyebilirsiniz.

ING Bank ATM

Bankanın ATM’lerinden yapacağınız işlemlerle kredi kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz. Geçmiş dönemlerinizi inceleyebilir ve istediğiniz zaman ATM aracılığı ile kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Borcunu Sorgulama” üzerine 3 yorumlar

  1. Ben Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde AR-GE şefi olarak görev yapmaktayım. kredi kartı başvurusu yaptım onaylandı ama henüz elime geçmedi. Bulunduğumuz ilçede İNGBANK yok Atm de bulunmamaktadır
    Hangi banka ile çalışmalarınız var veya hangi banka ATM lerinden işlem yapılabilir. Konuyla ilgili bilgi verirseniz seviniriz.Kolay gelsin
    Adil DÜNDAR

  2. hesap kesim tarihinden 2 gün önce 500 tl nakit avans kullandım taksitler 3 yaptım 5.ci aydanmı başlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir