ING Bank Kredi Kartı Özellikleri

ING Bank kredi kartı özellikleri sayesinde bir kredi kartından istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Kredi kartınız ile alışverişlerinizi rahat ödemek için taksit fırsatları beklersiniz. Böylelikle istediklerinize daha kolay sahip olursunuz. Ayrıca kredi kartınız alışverişlerinizde puan da kazandırsın istersiniz. Bu sayede sizlerde kazandığınız bu puanlarla bedava alışverişler yaparsınız. Bunların yanında kullanmak istediğiniz kredi kartı sizlerin acil nakit ihtiyaçlarınızda da yanınızda olsun istersiniz. ING Bank kredi kartı sayesinde bu isteklerinizi yerine getirebilirsiniz.

ING Bank kredi kartı özelliği bütün bu imkanları sağlamaktadır. ING Bank üye iş yerlerinde taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Bu sayede bol taksit imkanı sayesinde alışverişleriniz sizler için daha rahat olur. Ayrıca ING Bank kredi kartı sayesinde alışverişlerinizden puanlar da kazanırsınız. Kazandığınız puanları yine ING Bank üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz.

Bunların yanında ING Bank kredi kartı nakit avans özelliği ile acil nakit ihtiyaçlarınızı anında çözebilirsiniz. Bankanın belirlediği faizlerle nakit avans çekerek acil nakit ihtiyacınızı hiç bir yere başvurmadan ATM’lerden karşılayabilirsiniz. Kullandığınız nakit avans bir sonraki ekstrenize borç olarak yansıtılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir