ING Bank’tan Emeklilere Kredi

Bankaların emekliler için bir çok kredi ürünü bulunmaktadır. ING Bank’tan emeklilere kredi kampanyası da bu kredilerden biri. Emekli iseniz ve uygun faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanmak istiyorsanız ING Bank emekliler için özel kredi ürününden yararlanabilirsiniz.

ING Bank emeklilere kredi özellikleri

ING Bank emekliler için sunulan kredisinden yararlanmanız için öncelikle SSK, Emekli Sanığı veya Bağkur emeklisi olmanız gerekmektedir. Bu krediden yararlanmak için emekli maaşınızı ING Bank’a taşımanız gerekmektedir. Emekli maaşınızı ING Bank’a taşıdığınızda 10.000TL tutarı ve üzeri meblağlar için kredi kullanma hakkınız doğuyor. Bu krediden yararlanmak istediğinizde yararlanabileceğiniz vade seçeneği ise 36 ile sınırlandırılmıştır. Ayrıca bank emekli maaşınız taşıyanlara 2 çeyrek altın vermektedir. Hem emekli maaşını taşıyıp hem de bu kredi ürününden yararlandığınızda sizlere ekstra olarak 1 çeyrek altın daha verilmektedir.Emekli maaşınızı 3 ayda 1 alıyorsanız banka bu durumdan etkilenmemeniz için de seçenekler sunmaktadır. Eğer isterseniz ihtiyaç kredinizi 3 ayda 1 ödeme şartı ile de kullanabilirsiniz.ING Bank emeklilere özel kredi ürününden yararlanmak için taşıdığınız emekli maaşını ile bankanın diğer ürünlerinden de yararlanabilirsiniz.ING Bank sizlere hesap işletim ücreti alınmayan bir hesap açacaktır. Ayrıca bankamatik kartınız ile ortak ATM’lerden nakit çekerken de avantajlardan yararlanabileceksiniz.

Bildiğiniz gibi ortak ATM’leri kullanarak başka bir bankanın ATM’sinden nakit çekmek istediğinizde banka sizlerden komisyon almaktadır.ING Bank’ın sizlere tanımladığı avantaj ile bu komisyonu %60 indirim ile ödeme avantajını yakalayabilirsiniz.Sizlerde ING Bank’ın emekliler için sunduğu bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız emekli maaşınızı ING Bank’a taşıyabilirsiniz. Ürünlerin detaylarını ve emekli maaşınızı ING Bank’a nasıl taşıyabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca ING Bank emeklilere kredi ürününe internetten başvurmak için buraya tıklayarak formu doldurmanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir