ING Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

ING Bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini çeşitli yollarla yapabilirsiniz. İlk olarak bankanın şubelerine başvurabilirsiniz. Bankanın şubelerinde müşteri temsilcileri ile görüşerek kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bankanın müşteri temsilcisi sizler için sorgulama yaparak kredi kartı başvurunuzun ne durumda olduğunu söyleyecektir. Bu gibi işlemlere genelde iki veya üç günü geçmiş sonucu bildirilmemiş kredi kartları için yapılmaktadır. Eğer bu süreleri geçmişse sorgulatmanız da fayda vardır.

Bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için ayrıca bankanın telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Telefon bankacılığına bağlandığınızda müşteri temsilcisinden kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Son olarak internet bankacılığına sahipseniz ING Bonus kredi kartı başvuru sonucu olumlu veya olumsuz olarak görebilirsiniz.

ING Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme” üzerine 28 yorumlar

 1. Bankanıza kart başvurusunda bulundum umarım olumlu sonuçlanmıştır ve kartım çıkmıştır.

 2. Kiredi kartı başvurusu yapmış oldum ama onaylanmış mı onaylanmimışmı bana bilgi verilmesini rica ederim

 3. kredi kart başvurusu yapmıştım beni aradılar soru sordular bazı bilgileri aldılar 25 gündür haber yok–05418991578

 4. ayın 11 de başvuru yapmıştım onaylanıp onaylanmadığını nasıl öğrenebilirim

 5. kredi kartı başvuru sonucunun olumlu veya olumsuz olduğunu arayıp söylermisiniz nasıl kredi kartı vermek istediğinizde arıyorsanız sonocundanda haberdar olma hakkımız var diye düşünüyorum ilginiz icin teşekkür ederim

 6. İnternet üzerinden Bankanıza kredi kartı için başvurdum bugun sonucunu olumlu veya olumsuz öğrenmek istiyorum tşk.

 7. Kredi kartı başvurusu sonucunu merak ediyorum.İlgilenirseniz memnun olurum.Kolay gelsin

 8. Kredi Kartı başvurusunda bulundum ve aranıp bilgiler alındı.Sonucu nasıl öğrenebilirim,ona göre emekli maaşımı aktarıp emekliler için oluşturulan kredi kullanmak istiyorum.

 9. İyi gunler kredi karti basvurusunda bulundum onaylandigina dair msj geldi kart kac gunde elime ulasir cok tsk.ederim

 10. İyi günler ben pegasus kart başvurusunda bululundum onaylandı acaba ne zaman elime geçer

 11. Kredi Karta baş vurduk halya bekliyoruz eger gondermeceksınız haber verın en azından bizde başka bankaya başvuralım . Ablam sizi tavsi eti fakat sizden haber alamiyoruz .Tşk

 12. Kredi karti basvurusunda bulundum. Onaylandi ulasim adresini verdim.Musteri temsilciniz aradi takip numarasida verdi ancak bilgi alamiyorum kartim elime ulasmadi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir